1 kartą supilk druską į vamzdžius ir pažiūrėk, kas iš to išeis. Vėliau visada taip darysi!
Kažkada druska buvo brangus produktas. Dėl jos deficito vyko sukilimai, kariniai mūšiai. Norėdami pasivežti druskos, prekeivių karavanai didžiai rizikuodami brovėsi per laukines totorių stepes.
Šiandien druska – įprastas kasdieninis maisto produktas. Ir nors be jos nepagaminsime daugumos patiekalų, druska kartu su cukrumi vis dar vadinama „baltąja mirtimi“. Bet nereikia sumenkinti šio produkto. !
Nebrangi ir visai chemiškai nepavojinga druska gali labai padėti mums kasdieniniame gyvenime. Mes jumspapasakosime, kaip galima panaudoti įprastą druską skalbiant, valant patalpas, o ir asmeninėje higienoje.
DRUSKOS PANAUDOJIMAS BUITYJE
 • Buto ir automobilio langų valymas
  Ištirpink 2 valgomuosius šaukštus druskos 3 litruose šilto vandens. Šiuo mišiniu galima plauti langus ir net pašalinti dėmes nuo baldų.
 • Lengvas skalbimas
  Jei nori apsaugoti drabužius nuo susitraukimo ir išblukimo, skalbdama į skalbyklę pridėk truputį druskos. Naudojant druską ir truputį vandens galima pašalinti raudonojo vyno dėmes nuo drabužių. Mišinys sugers raudoną vyną, o drabužį galima bus patrinti servetėle ar šepetėliu.
 • Kai skauda dantį
  Jei kankina danties skausmas, ištirpink truputį druskos šiltame vandenyje ir praskalauk burną. Bet prieš tai pasikonsultuok su odontologu. Jei po ranka nėra dantų pastos, ją galima pakeisti lygiom dalim sumaišius druską ir sodą.
Baking soda used to brighten teeth and remove plague from gums
 • Kojų prakaitavimo gydymas
  Galima daryto kojų voneles. Tam reikia 8 litruose vandens ištirpinti 3 v.š. druskos ir ketvirtį tualetinio muilo. Procedūra pašalina prakaitavimą ir nemalonų kvapą, bet gali išsausinti kojų odą.
 • Nemalonus kvapas orkaitėje
Po žuvies kepimo orkaitėje liko nemalonus kvapas. Ką daryti? Kaip jį pašalinti? Padės druska su cinamonu. Pabarstyk šiek tiek mišinio į orkaitės vidų ir įjunk ją kuriam laikui. Po keleto minučių, kai orkaitė įšils, pradings nemalonus kvapas.
 • Sidabro ir vario valymas. Žiedas vėl patamsėjo? Sumaišyk druską su actu ir trink metalinius indus iki spindesio. Pamatysi, kaip ims blizgėti tavo papuošalai.
 • Užsikimšo kriauklė
  jei nori išvalyti užsikimšusią kriauklę, ypač virtuvėje, supilk į ją  druskos ir užpilk verdančiu vandeniu. Po keleto sekundžių pamatysi, kad vanduo kuo puikiausiai nuteka, o nešvarumai pašalinti.
 • Odos pilingas
  Sumaišyk akmens druską su eteriniu levandų aliejumi. Užtepk mišinio ant veido, po to nuplauk šiltu vandeniu. Tai puikus pilingas. Aliejus suminkštins odą, o druska grąžins jai spindesį ir švelnumą.
Taip sako gydytojai ir mokslininkai Kadangi vasara buvo karšta, pliažuose buvo galima išvysti tiek daug pačių įvairiausių žmonių. Kai kuriems tai tapo priežastimi apgailestauti dėl didelio kiekio alaus, išgerto žiemą. Bet nenusiminkite: neseni tyrimai įrodė,…
Braškė – ne uoga, o bananas – uoga. Standartinėje šokolado plytelėje yra 8 vabzdžių gabaliukai. Danguje žvaigždžių daugiau, nei Žemėje smilčių. Išorinis žmogaus odos sluoksnis keičiasi kas mėnesį. Jūs galite naudoti savo ranką greitam kampų…Taip sako gydytojai ir mokslininkai Kadangi vasara buvo karšta, pliažuose buvo galima išvysti tiek daug pačių įvairiausių žmonių. Kai kuriems tai tapo priežastimi apgailestauti dėl didelio kiekio alaus, išgerto žiemą. Bet nenusiminkite: neseni tyrimai įrodė,…
Braškė – ne uoga, o bananas – uoga. Standartinėje šokolado plytelėje yra 8 vabzdžių gabaliukai. Danguje žvaigždžių daugiau, nei Žemėje smilčių. Išorinis žmogaus odos sluoksnis keičiasi kas mėnesį. Jūs galite naudoti savo ranką greitam kampų…3,141  
Back to Top ↑