10 dalykų, kurie moteriai svarbesni už sutuoktinį
Visuomenė, kaip ir seniau, vis dar didelę reikšmę teikia santuokai. Taigi, labai lengva pasijusti nevykėle, jei tu niekaip negali susirasti vyro. Ir nors tai yra nuostabu, kai tau pasiseka, susirasti savo antrąją pusę, tačiau nėra ir nieko blogo, jei tu išvis niekada jos nesusirasi, kol turi štai ką;

  1. Tikrus draugus.

Svarbu visai ne kiekis, o kokybė. Netgi labiausiai nepriklausomiems žmonėms reikalingas vienas ar du draugai, kuriais jie gali pasikliauti bet kuriuo metu ir bet kokiu atveju. Jei turi tokių žmonių, tai tavo šeimyninė padėtis neturi reikšmės.

  1. Mylimas darbas.

Gyvenimas yra per trumpas, kad jį eikvotume kančioms. Pinigai – svarbu, bet jei tu neapkenti savo darbo, tu nebūsi laiminga, netgi, jei tu turėsi vyrą. Tu turi turėti darbą, į kurį tu norėtum eiti.

  1. Pilnavertiškumas.

Daug kas būna lengviau, jei turi šalia ištikimą žmogų, bet nieko nėra labiau įkvepiančio, kaip suvokimas, kad tu su viskuo gali susitvarkyti pati. Pilnavertiškumas ateina su laiku, bet kai tik tu jį pajusi, daugiau nebegalėsi priklausyti nuo kito žmogaus.

  1. Finansinė nepriklausomybė.

Tai ypatingas pasitenkinimo jausmas, kai tu žinai, kad gali susimokėti už viską, ko tik panorėsi. Ir tai gyvenimiškai svarbus faktorius.

  1. Mėgstami užsiėmimai ir hobis.

Jei tu ir myli savo darbą, vis tiek įsitikink, kad ir kiti dalykai, kuriuos darai, teikia tau malonumo. Kiekvienam laikas nuo laiko reikia pailsėti nuo visko, ir tu turi turėti tam savo būdą – kokią nors sporto rūšį, rankdarbius, keliones. Turėti tai, kas tau iš tikrųjų patinka – tai daug svarbiau, nei būti ištekėjusia.

  1. Stiprus savivertės jausmas.

Kai tu tiksliai žinai, ko esi verta, tu niekada nesutiksi gauti mažiau. Reikia daug laiko ir jėgų, kad suprastum, kaip tu save vertini. Bet jei tu to nepadarysi, tai vieną rytą prabusi ir suprasi, kiek daug laiko ir jėgų iššvaistei visai ne tiems žmonėms ir ne tiems dalykams. Savivertės jausmas – tai garantas, kad gyvenime ir meilėje tu gauni tai, ko nori ir turi gauti.

  1. Tai, kas tave motyvuoja.

Tai, kas verčia tave būti geresne. Tai gali būti darbas, sportas, socialinis gyvenimas, o gal asmeninis tobulėjimas. Kartais būna sunku atrasti motyvaciją, bet tai būtina padaryti, kad neužstrigtum vienoje vietoje.

  Granatas ne veltui vadinamas karališkuoju vaisiumi. Ir tai susiję netgi ne su jo „karūna“ ant „viršugalvio“. O su tuo, kad savo unikalios sudėties ir didžiulio kiekio naudingiausių savybių dėka jis plačiai naudojamas medicinos tikslams.…
Savo sklypą galima puošti įmantriomis klombomis, reikalaujančiomis nuolatinės priežiūros. O galima pasidaryti akmenų sodą, kuris reikalaus minimalių pastangų jo grožio palaikymui. Kiekvienas sodininkas padarys savo pasirinkimą. Gėlės čia sodinamos į specialų gruntą, skirtingai nei alpinariume…  1. Organizuotas rūpinimasis savimi.

Nereikia būti fitneso guru arba valgyti tik žaliuosius kokteilius, kad save prižiūrėtum. Tu turi tik vieną kūną ir tu privalai susikurti tokį gyvenimo būdą, kad tavo kūnas funkcionuotų puikiai. Būk sveika ir laiminga.

  1. Laimės pajautimas, nepriklausantis nuo tavo šeimyninio statuso.

Vieni žmonės mėgsta nuolat būti santykiuose, o kiti gyventų sau vieni visą laiką ir būtų laimingi. Bet vienas dalykas – pripažinti, kad tau geriau būti santykiuose, o kitas – kai visa tavo emocinė būsena priklauso nuo kito žmogaus buvimo. Kai tu gali atrasti daugybę kitų laimės ir pasitenkinimo šaltinių gyvenime, tada santuoka tik malonus bonusas prie viso šito.

  1. Tikra meilė sau.

Paskutinis dalykas, kurio tau reikia – tai tekėti tik todėl, kad tau neužtenka meilės gyvenime. Pati tikriausia meilė, kuri egzistuoja – tai ta, kurią mes turime jausti sau, argi mes gauname ją dar iš kažkur?

  Granatas ne veltui vadinamas karališkuoju vaisiumi. Ir tai susiję netgi ne su jo „karūna“ ant „viršugalvio“. O su tuo, kad savo unikalios sudėties ir didžiulio kiekio naudingiausių savybių dėka jis plačiai naudojamas medicinos tikslams.…
Savo sklypą galima puošti įmantriomis klombomis, reikalaujančiomis nuolatinės priežiūros. O galima pasidaryti akmenų sodą, kuris reikalaus minimalių pastangų jo grožio palaikymui. Kiekvienas sodininkas padarys savo pasirinkimą. Gėlės čia sodinamos į specialų gruntą, skirtingai nei alpinariume…2,773  
Back to Top ↑