10 dalykų, kurie pakeičia mus po tėvų netekties
  1. Jūs pradėsite labiau suprasti šeimos svarbą.

Jus niekas daugiau nebemylės taip stipriai ir vienpusiškai, kai jie. Prisiminkite – net ir tuomet, kai jie jus už kažką smerkė, ir jūs siaubingai susipykdavote, ar jie nusisukdavo nuo jūsų? Ne.

  1. Jums bus sunku įveikti šią netektį.

Kiekvieną kartą, kuomet jūs susirgsite, jūs su karteliu suprasite, kad jūsų mama ir tėtis niekada nepataisys jums antklodės, neišvirs jums karšto sultinio ir nepabučiuos prieš miegą… Nors jūs to norėsite labiau už viską gyvenime.

  1. Jums bus labai gaila, kad jie nepamatys savo vaikaičių ir provaikaičių.

Šeimos nuotraukos, kurias jūs niekuomet nenukabinsite nuo sienų, šventės, kurias jūs negalėsite švęsti kartu… Prieš akis visas gyvenimas, kuriame jūs galėtumėte tiek daug padaryti kartu – galėtumėte, bet jau nepadarysite.

  1. Jūs negalėsite ramiai klausytis, kaip kažkas skundžiasi tėvais.

Jūs atiduotumėte viską, ką turite, kad dar kartą telefono ragelyje išgirstumėte savo mamos balsą – nors ji jus bartų kelias valandas iš eiles.

  1. Netekties skausmas niekada nepasitrauks iš jūsų širdies.

Būkite pasiruošę, kad kartais jūs taip pat graudžiai verksite, kai tą dieną kuomet jų netekote. Taip, su laiku šis skausmas susilpnės ir atsiras antrame plane… tačiau jis visiškai ir niekuomet neišniks.

 

  1. Jūs pavydėsite tiems, kurių tėvai gyvi.

Jūs pavydėsite tiems, kurie darbe švenčių metu „kaulys“ sau atostogas, kad šventes praleisti šeimos rate. Ir jūs mintyse keiksite bet kurį žmogų, kuris „skųsis“, kad jam šventes „tenka“ leisti vėl kartu su tėvais.

  1. Jūsų šventės bus kur kas vienišesnės.

Net jei jūs turite vyrą / žmoną, ar net vaikų, šv. Kalėdos, Naujieji metai ir visos kitos šventės nuo šiol atrodys jums tuščios ir vienišos.

  1. Jūs sužinosite daug paslapčių.

Jūs būtinai sužinosite apie tėvų gyvenimą kažko tokio, dėl ko pasijusite labai nepatogiai. Jūs suprasite, kad be to, kad jie buvo jūsų tėvais, jie buvo patys paprasčiausi žmonės. Jūs nežinosite, kaip visą tai įveikti, – nes negalėsite su jais apie tai pakalbėti.

  1. Jūs norėsite jiems paskambinti, kai kas nors jums atsitiks.

Laikas nuo laiko jūs pajusite, kad ruošiatės paskambinti jums iki skausmo žinomu numeriu, kuris niekuomet daugiau nebeatsakys.

  1. Jūs suprasite, kaip stipriai juos mylite.

Čia ir yra didžiausias artimųjų netekties skausmas. Mes suprantame, kaip stipriai mylime savo artimuosius tik tuomet, kai jų nebėra šalia mūsų.

Daktaras Endriu Niubergas, JAV Tomo Džefersono universiteto profesorius, atliko magnetinio rezonanso tyrimus ir pastebėjo, kad malda ir meditacija tikrai galingos. Kai mes atliekame šias praktikas reguliariai, mūsų smegenys didina kaktinės dalies ir kalbos srities, kaip…
Žmona švenčia jubiliejų. Vyro tostas: Aš noriu išgerti ne už tavo 50, kada tu rūgšti kaip rūgštynių sriuba, ne už tavo 40, kai tu buvai stipri kaip konjakas, ne už tavo 30, kada tu buvai…Daktaras Endriu Niubergas, JAV Tomo Džefersono universiteto profesorius, atliko magnetinio rezonanso tyrimus ir pastebėjo, kad malda ir meditacija tikrai galingos. Kai mes atliekame šias praktikas reguliariai, mūsų smegenys didina kaktinės dalies ir kalbos srities, kaip…
Žmona švenčia jubiliejų. Vyro tostas: Aš noriu išgerti ne už tavo 50, kada tu rūgšti kaip rūgštynių sriuba, ne už tavo 40, kai tu buvai stipri kaip konjakas, ne už tavo 30, kada tu buvai…27,367  
Back to Top ↑