10 dalykų, kuriuos reikia nustoti daryti po 50-ies
10 prietarų, su kuriais reikia atsisveikinti, kai sueina 50

Papasakosime apie veiksmus, įpročius ir prietarus, su kuriais reikia išsiskirti, kai sueina 50.

1. Laikytis dietų

Visų pirma – jos nebeveikia. O tolimoje perspektyvoje – jūs tik priaugate dar daugiau svorio. Antra – nuo dietų genda nuotaika, charakteris ir gyvenimo kokybė.

2. Uždažyti žilus plaukus.

Ne, dažyti plaukus reikia. Jeigu jums norisi, ir ta spalva, kuri jums tinka. Bet ne tam, kad paslėptumėt žilus plaukus, o savo malonumui.

3. Atidėlioti svarbius dalykus vėlesniam laikui.

Egzistuoja darbų (ar veiklų) klasifikacija. Svarbūs ir skubūs – tai, ką reikia padaryti tiesiog dabar, ir tai, kas turi reikšmės jums asmeniškai. Nesvarbūs, bet skubūs – buitiniai rutininiai dalykai, kuriems, visgi, reikia skirti laiko. Nesvarbūs ir neskubūs – užsiėmimas kokia nors nebūtina nesąmone. Ir pagaliau, svarbūs, bet neskubūs.

Tai kaip tik tai, kas jums iš tikrųjų įdomu, bet kam, paprastai, nėra laiko. Pvz. piešimas. Arba savo malonumui mokytis užsienio kalbos. Arba lankyti šokių pamokas. Arba nuvažiuoti į pasaulio kraštą. Pabandykite pratęsti šį sąrašą patys. Štai jūs jau ir supratote, kas asmeniškai jums yra svarbu ir neskubu.

4. Gėdintis savo klaidų.

Mažai pasaulyje dalykų, kurie būtų tokie įdomūs, įkvepiantys ir keliantys pagarbą, kaip subrendusio žmogaus istorija apie savo klaidas. O jei dar yra saviironijos, tai pasakojimas išvis gaunasi nuostabus.

5. Atiduoti save vaikams ir anūkams

Didžiulė laimė, kai esi reikalingas savo artimiesiems. Bet laimė ir tada – kai artimieji palaiko vieni kitus įgyvendinant savo svajones.

6. Kartoti nueitą kelią

Netgi tiesiogine prasme – jeigu nuolat vaikštote tuo pačiu keliu iš punkto A į punktą B, smegenų veiklos specialistai rekomenduoja periodiškai nukrypti nuo įprasto maršruto.

Nauji neuronų ryšiai patys nesusikuria, smegenims reikia nuolat duoti naujos veiklos.

Nėra labai svarbu, kuo jūs nustebinsite savo smegenis. Spręsite šachmatų užduotis, plaukiosite braso stiliumi ar siuvinėsite kryžiuku – svarbiausia, kad mokytumėtės kažko naujo. Sekti šiuo patarimu svarbu bet kokiame amžiuje. Bet po penkiasdešimties- tai gyvybiškai svarbu smegenų aktyvumui ir sveikatai.

7. Pergyventi dėl to, ką apie jus pagalvos.

Po penkiasdešimties nustoji pergyventi, ką apie tave pagalvos aplinkiniai. Tai gerokai palengvina gyvenimą ir padeda daryti ir atrodyti, kaip nori.

8. Teisintis, kad ko nors negali, nes nėra pinigų

Dažniausiai girdimas skundas, komentuojant laimingo gyvenimo istoriją po penkiasdešimties – skundas, kad nėra pinigų. Atseit „turėčiau daugiau pinigų, aš tada irgi, arga ohoho, kaip aš tada…“. Todėl mes dažnai rašome istorijas apie žmones, kurie sugeba be didelių pinigų nuveikti ohoho…. Pinigai kažkaip savaime atsiranda, jei veiki. Tai, matyt, universali gyvenimiška taisyklė.

9. Nusivilti, ieškant meilės

Pirmiausia apie svarbiausią – Bredas Pitas (53 metai) – vėl laisvas.

10. Sakyti sau, kad tai neįmanoma

Būkite realistai – reikalaukite neįmanomo. Jei anksčiau daugumai tam neužtekdavo ryžto ir brandos, tai po 50-ies – pats laikas.

Avokadas turi didelį kiekį maistinių medžiagų ir dėl to dovanoja sotumo jausmą. Todėl nepaisant didelio kaloringumo, jį aktyviai naudoja dietose. Polinesočiosios rūgštys, įeinančios į avokado sudėtį, įtakoja svorio normalizavimo procesą. Tikra vitaminų bomba (jo sudėtyje tokie…
Yra tokių moterų, kurios jau nebijo. Kurioms jau per vėlu bijoti. Bijoti nepatikti. Neatitikti. Nežinoti. Nesuspėti. Nemokėti kepti „Napoleono“. Gražiai pasidaryti akių makiažą. Jos nebijo pasiginčiti. Atrodyti absurdiškai. Jos turi ką dėvėti vasarą. Taip pat rudenį. Ir…Avokadas turi didelį kiekį maistinių medžiagų ir dėl to dovanoja sotumo jausmą. Todėl nepaisant didelio kaloringumo, jį aktyviai naudoja dietose. Polinesočiosios rūgštys, įeinančios į avokado sudėtį, įtakoja svorio normalizavimo procesą. Tikra vitaminų bomba (jo sudėtyje tokie…
Yra tokių moterų, kurios jau nebijo. Kurioms jau per vėlu bijoti. Bijoti nepatikti. Neatitikti. Nežinoti. Nesuspėti. Nemokėti kepti „Napoleono“. Gražiai pasidaryti akių makiažą. Jos nebijo pasiginčiti. Atrodyti absurdiškai. Jos turi ką dėvėti vasarą. Taip pat rudenį. Ir…23,630  
Back to Top ↑