10 moteriškų dalykėlių, kurie siutina visus vyrus be išimties
Kokia graži, save prižiūrinti ir išsilavinusi moteris bebūtų, vyrui ji tampa nebeįdomi, kai tik jis pastebi joje esant šiuos bruožus.
Pasipūtimas
Pasipūtusi mergina jau pirmomis bendravimo minutėmis sukelia pasibjaurėjimą. Nė vienam žmogui nepatiks mintis, kad apie jį gali galvoti, kaip apie pvz. vabzdį. O išpuikusios asmenybės taip mato beveik kas antrą žmogų.
Nuolatiniai skundai
Tokioms merginoms viskas negerai: kolektyvas siaubingas, draugės – raganos, vyrai – ožiai. Argi galima pamilti tokį nepasitenkinimą?
Tuščios kalbos
Vyrams patinka moterys, į kurias ne tik malonu žiūrėti. Su mylimu žmogumi norisi dar ir pasikalbėti. PASIKALBĖTI. O ne paliežuvauti apie Mašą iš antro aukšto.
Iniciatyvos nebuvimas
Pažįstate merginų, kurios gyvena su devizu „Tu vyras, tu ir stenkis“ ? Tai štai – tokios merginos retai sulaukia susidomėjimo jomis. Vyrams patinka tos, kurios gali ir nori parodyti savo iniciatyvą.
Kalbėjimas užuominomis
Oi jau tas moterų bruožas… Beje, negalėjimas kalbėti konkrečiai apie savo norus ir nusivylimus liudija apie tai, kad žmoguje yra bailumo. O tai labai neseksualu.
Labai intensyvus bendravimas, neleidžiantis net pailsėti
Nesiliaujantis plepėjimas, nuolatinės žinutės ir skambučiai „Kur tu? Su kuo? O kada… o kodėl…o Maša iš antro aukšto“… O dabar įsivaizduokite, kad tai niekada nesiliaujantis srautas.
Aplaidus požiūris į savo išvaizdą
Moterys, atrodančios vyresnės, nei yra iš tikrųjų, nesusitvarkiusios, apsirengusios ne pagal savo amžių…Tokios vargu ar iš viso gali sužadinti kieno nors susidomėjimą, netgi nuosavo vyro. Ir tegu sako, kad „mylim ne dėl išvaizdos“, bet į kavinę maloniau eiti su moterimi, į kurią visi žvilgčioja.
Interesų nebuvimas
…o tai yra kvailumo požymis. Merginos, susidomėjusios tik liežuvavimu, filmais ir keliomis naujienomis iš mados pasaulio, gali sužadinti įsimylėjimą, bet gilią meilę – vargu.
Nuolatinis buvimas socialiniuose tinkluose
Visų pirma – tai nepagarba partneriui, sėdėti (stovėti/gulėti), įsikniaubus į telefoną. Antra – tai išduoda, kad žmogus gyvenime neturi išvis jokių interesų.
Nepagarba aplinkiniams
Nepagarbus elgesys, grubumas, arogantiškas elgesys, tulžingi žvilgsniai ir šypsenėlė… Vyrai labai puikiai mato visa tai, jiems labiau patinka geros ir mandagios merginos, o ne tos, kurios tokių savybių nė nesapnavo.

Aš nusprendžiau parašyti šį laišką savo pačios ateičiai ne todėl, kad noriu tokiu būdu apgauti sklerozę arba apsisaugoti nuo senatvės demencijos. Šiais atvejais šis laiškas vargu ar gali kuo nors padėti. Bet, gali būti, kad…
Instagramo paskyra @crimesagainstshoemanity tiesiog stulbina! Kadangi normalaus žmogaus vaizduotė tokių išradimų išrasti nesugeba. Būtent todėl paskyra yra kalbanti – jos pavadinimas verčiamas kaip „nusikaltimai prieš batiją“ (batai+žmonija – žodžių žaismas). Dėvėti tokią avalynę – pats…Aš nusprendžiau parašyti šį laišką savo pačios ateičiai ne todėl, kad noriu tokiu būdu apgauti sklerozę arba apsisaugoti nuo senatvės demencijos. Šiais atvejais šis laiškas vargu ar gali kuo nors padėti. Bet, gali būti, kad…
Instagramo paskyra @crimesagainstshoemanity tiesiog stulbina! Kadangi normalaus žmogaus vaizduotė tokių išradimų išrasti nesugeba. Būtent todėl paskyra yra kalbanti – jos pavadinimas verčiamas kaip „nusikaltimai prieš batiją“ (batai+žmonija – žodžių žaismas). Dėvėti tokią avalynę – pats…


5,258  


ChargedBack to Top ↑