10 priežasčių, kodėl Mergelės geriausios žmonos ir draugės
Mergelėms, ypatingai moterims, net nereikia stengtis, kad būtų idealiomis partnerėmis savo antrosioms pusėms, Jų tobulumo esmė glūdi jų prigimtyje.

Mergelės nėra egoistės, jos dosnios ir emociškai stabilios, visada pasiruošusios padėti tiems, kam tos pagalbos reikia. Jos nepriklausomos, bet vertina savo artimuosius. Ir niekada nesigėdija kovoti net už pačias drąsiausias savo svajones.

Štai jums dar 10 priežasčių, kad galėtumėt pasidžiaugti, kad jūsų žmona, ar mylima mergina – Mergelė.

 1. Jos dosnios ir niekada negalvoja du kart, padėti kam nors, ar ne.
 2. Jos labai susikaupusios ir labai retai netenka savitvardos. Tai daro jas lyderėmis iš prigimties.
 3. Jos viską daro kruopščiai ir nepakenčia paviršutiniškumo.
Girdžiu 2-ą valandą nakties mažyčių kojelių trypsėjimą: dukrytė atėjo į mano kambarį. Aš guliu ir vos kvėpuoju. Gal ji sugrįš į savo kambarį ir manęs netrukdys, miegančią… – Mama! Mamyte, – ji šaukia kimiu savo…
Kartą tu sutiksi tą, kurį tiesiog pajausi. Tu nesikraustysi iš proto, tavo jausmai bus užtikrinti, tavo širdis neskaudės vien apie jį pagalvojus. Tau nereikės jį sekti socialiniuose tinkluose, kad žinotum, kur yra jis ir su…Mergelės niekada nepaleidžia iš savo akiračio nė vienos svarbios detalės. Jos visada viską prisimena. Jų atmintis – ideali.

 1. Jos labai jaudinasi dėl savo draugų.
  Jos puikios draugės.
 2. Jos moka atskirti svarbius dalykus nuo nesvarbių.
  Nežinau, kaip joms tai pavyksta, bet Mergelės tikrai žino, kas verta dėmesio, o kas vien iliuzija. Ir jos visada tai žino!
 3. Jos yra labai nepriklausomos ir bijo, kad kažkas gali kalbėtis su jomis, kaip su žemesnėmis.
 4. Jos labai patikimos, ir jūs visada galite jomis pasikliauti. Ypač blogiausiais savo gyvenimo momentais.
 5. Jos labai protingos, todėl ne tik stengiasi padėti, bet ir realiai padeda!
 6. Nežiūrint į tai, kad jos turi didelius tikslus, Mergelės gyvena lengvai, didelių planų lyg ir nekuria ir džiaugiasi kiekviena diena.
 7. Argi šių priežasčių nepakanka? Mes štai manom, kad Mergelės — idealūs žmonės.
Girdžiu 2-ą valandą nakties mažyčių kojelių trypsėjimą: dukrytė atėjo į mano kambarį. Aš guliu ir vos kvėpuoju. Gal ji sugrįš į savo kambarį ir manęs netrukdys, miegančią… – Mama! Mamyte, – ji šaukia kimiu savo…
Kartą tu sutiksi tą, kurį tiesiog pajausi. Tu nesikraustysi iš proto, tavo jausmai bus užtikrinti, tavo širdis neskaudės vien apie jį pagalvojus. Tau nereikės jį sekti socialiniuose tinkluose, kad žinotum, kur yra jis ir su…26,268  
Back to Top ↑