13 priežasčių valgyti avokadą kasdien: tikiuosi, jūs valgote jį su duona nuolat
 1. Avokadas turi didelį kiekį maistinių medžiagų ir dėl to dovanoja sotumo jausmą. Todėl nepaisant didelio kaloringumo, jį aktyviai naudoja dietose. Polinesočiosios rūgštys, įeinančios į avokado sudėtį, įtakoja svorio normalizavimo procesą.
 2. Tikra vitaminų bomba (jo sudėtyje tokie vitaminai kaip A, PP,E,F D ir B grupės). O taip pat turi mineralų: magnio, kalio, geležies, fosforo, mangano, kalcio, natrio, jodo).
 3. Kalis avokado sudėtyje normalizuoja širdies ir kraujagyslių sistemos darbą ir užkerta kelią hipertonijos vystymuisi.
 4. Nuima uždegimus, bukina skausmo pojūtį esant artritui ir artrozei. Dėka antiseptinių ir drėkinančių savybių aktyviai naudojamas kosmetologijoje.

 5. Avokade yra biologiškai aktyvių medžiagų, kurios įtakoja organizmo atsijauninimą ir jaunystės pratęsimą.
 6. Mažina blogojo cholesterino lygį kraujyje ir didina taip vadinamo gerojo kiekį.
 7. Šį vaisių primygtinai rekomenduoja vartoti nėščioms ir maitinančioms mamoms. Jame yra folio rūgšties ir vitamino B6, būtino normalaus vaisiaus vystymuisi.
 8. Avokado aliejus – ekologiškai švariausias iš visų žinomų augalinių aliejų, lenkiantis pagal maistinę vertę, skonines savybes, vitaminingumą ir mikroelementų sudėtį daugelį sveikatai naudingų produktų.
 9. Palaiko stabilų cukraus kiekį kraujyje ir mažina diabeto atsiradimo riziką.
 10. Naudingas visai virškinimo sistemai ir padeda esant vidurių užkietėjimui.
 11. Palaiko žmogaus kaulus ir dantis geros būklės, dėka sudėtyje esančio kalcio ir fosforo. Fosforas taip pat būtinas esant įtemptai protinei veiklai.
 12. Zeaksantinas ir liuteinas – du galingi antioksidantai, esantys avokade, oficialiai pripažinti medžiagomis, galinčiomis užkirsti kelią aklumui ir normalizuoti regėjimą.
 13. Šitas stebuklingas vaisius gali išvaduoti nuo depresijos ir pagerinti nuotaiką!

  Tai jums tikrai patiks!

Mokslas nestovi vietoje, ir šiuolaikinės technologijos vystosi žaibo greičiu, būna sunku spėti su jomis. Su kiekviena diena daugėja ir kibernetinių nusikaltimų. Aferistai tampa vis gudresni ir išradingesni, bandydami pasisavinti mūsų vertingą turtą.     Savo laiku,…
10 prietarų, su kuriais reikia atsisveikinti, kai sueina 50 Papasakosime apie veiksmus, įpročius ir prietarus, su kuriais reikia išsiskirti, kai sueina 50. 1. Laikytis dietų Visų pirma – jos nebeveikia. O tolimoje perspektyvoje – jūs tik…

Mokslas nestovi vietoje, ir šiuolaikinės technologijos vystosi žaibo greičiu, būna sunku spėti su jomis. Su kiekviena diena daugėja ir kibernetinių nusikaltimų. Aferistai tampa vis gudresni ir išradingesni, bandydami pasisavinti mūsų vertingą turtą.     Savo laiku,…
10 prietarų, su kuriais reikia atsisveikinti, kai sueina 50 Papasakosime apie veiksmus, įpročius ir prietarus, su kuriais reikia išsiskirti, kai sueina 50. 1. Laikytis dietų Visų pirma – jos nebeveikia. O tolimoje perspektyvoje – jūs tik…14,237  
Back to Top ↑