20 požymių, kurie parodo, kad moteris nesirūpina savimi. Ar jūs to nepastebėjote?
Stilingos, prisižiūrinčios gražuolės sukelia aplinkiniams žavesį. Tačiau šiuolaikinės moterys priverstos nuolat plėšytis tarp šeimos, darbo, buities, draugais… Joms reikia visur suspėti, viskam rasti jėgų bei laiko, todėl dažnai tenka į šoną atidėti savo interesus.

Dėl to, po kelių metų buvusi gražuolė neatpažįsta savęs veidrodyje, o ką jau ten kalbėti apie aplinkinius. Ir viskas nuo to, kad nustojo prisižiūrėti!

 

 

Štai 20 realių požymių, kurie parodo, kad moteris neprisižiūri. Prašome atkreipkite į juos dėmesį. Galbūt atėjo laikas keisti savo gyvenimą!

10 vizualinių požymių, kurie parodo moters abejingumą savo išvaizdai.

Prieikite prie veidrodžio ir pasistenkite įvertinti savo išvaizdą.

 1. Ataugo plaukų šaknys, kurios jau seniai reikia dažyti.
 2. Neprižiūrėtos rankos su netvarkingu manikiūru.
 3. Nepadarytas pedikiūras.
 4. Sausa kūno oda.
 5. Sausi plaukų galiukai bei netvarkinga šukuosena.
 6. Nedepiliuotos matomos kūno vietos.
 7. Lūpų oda sausa.
 8. Rūbai neišliginti.
 9. Avalynė nešvari.

Šie 9 požymių parodo, kad jūsų išvaizda toli nuo idealo. Jei savyje jūs pastebėjote bent 5 punktus, tai paskubėkite bei pradėkite veikti…

10 paslėptų neprisižiūrinčios moters elgesio požymių.

Yra ir kitų, mažiau matomų požymių, kurie parodo, kad moteris nustojo savęs prisižiūrėti. Kad įvertintumėte katastrofos mastą, paprašykite artimųjų, kad jie įvertintų jūsų elgesį, nes kažin ar jūs pati tinkamai įvertinsite situaciją.

Štai kaip elgiasi neprisižiūrinti savęs moteris:

 1. „Pamiršta“ apie savo išvaizdą.
 2. Nuolat „užlūžta“ socialiniuose tinkluose.
 3. Gyvena betiksliai, pati nežino ko nori.
 4. Intymius santykius perkėlė į sutuoktinės pareigą.
 5. Nebeskaito knygų.
 6. Namuose nešioja senus, užskalbtus drabužius.
 7. Kaltina kitus žmones dėl savo problemų.
 8. Visiškai nemąsto apie rytojaus dieną.
 9. Nuolat kažką kramto.
 10. Neturi draugų ir kolegų, nes nuolat užsibūna namuose.

Jei jūsų artimieji pastebėjo bent 5 aukščiau išvardytus požymius, tai yra didelė tikimybė, kad pradeda vystytis užslėpta (latentinė)depresija. Šiuo atveju pradėti keisti savo gyvenimo būdą reikia nuo vizito pas psichoterapeutą.

Ir net šie visi neprisižiūrinčios moters požymiai jums visai netiko, neleiskite sau tinginiauti! Galų gale, kasdien darant save gražia, mes prisipažįstame, kad mylime save ir aplinkinių akyse keliame žavesį.

Galbūt kai kurioms jūsų draugėms ši informacija bus naudinga, todėl pasidalinkite ja savo puslapyje!

 

Mes visiesam bent kartą pajautę, ką reiškia, kai pučia pilvą. Kai kuriuos žmones tais momentais kamuoja ir stiprus skausmas. Viena iš priežasčių – neteisinga mityba arba organizmo reakcija į kai kuriuos maisto produktus. Taip jau yra,…
Sudėtis: rūkyta višta – 200 g šviežias agurkas – 150 g marinuoti grybai – 150 g svogūnas – 1 vnt virti kiaušiniai – 4 vnt majonezas arba grietinė pagal skonį druska, pipirai pagal skonį bet…Mes visiesam bent kartą pajautę, ką reiškia, kai pučia pilvą. Kai kuriuos žmones tais momentais kamuoja ir stiprus skausmas. Viena iš priežasčių – neteisinga mityba arba organizmo reakcija į kai kuriuos maisto produktus. Taip jau yra,…
Sudėtis: rūkyta višta – 200 g šviežias agurkas – 150 g marinuoti grybai – 150 g svogūnas – 1 vnt virti kiaušiniai – 4 vnt majonezas arba grietinė pagal skonį druska, pipirai pagal skonį bet…5,186  
Back to Top ↑