23 metų Aleksandra galvojo, kad laukiasi dvynių, tačiau kai gydytojai parodė jai ultragarso rezultatus, ji pravirko
Kai 23 metų Aleksandra Kinova ir jos vyras Antoninas sužinojo apie greitą šeimos pagausėjimą, jie labai apsidžiaugė.

 

 

Sutuoktinių pora iš Milovicos miesto (Čekija), esančio už dviejų mylių nuo Prahos, jau turėjo sūnų, tačiau pora džiaugėsi greitu šeimos pagausėjimu.

Ir jų džiaugsmas dar labiau sustiprėjo, kai gydytojas pasakė, kad Aleksandra laukiasi dviejų vaikų, juo labiau, kad pora visuomet svajojo turėti tris vaikus.

Netrukus sutuoktinius iškvietė pas kita gydytoją, kuris Aleksandrai ir Antoninui pranešė naujieną, kuriai kažin ar jie buvo pasiruošę.

Kai gydytojas parodė būsimai mamai ultragarso tyrimo rezultatus, ji buvo taip sukrėsta, kad pradėjo verkti.

Iš pradžių gydytojas pasakė, kad Aleksandrą turės dvynukus, bet po to pasitaisė ir paaiškino, kad iš tikrųjų ji laukiasi trynukų.

Po tolesnių tyrimų gydytojas padarė išvadą, kad Aleksandros pilve vystosi 4 vaisiai.

Tačiau moters pilvas nesiliovė augti ir, atlikus paskutinį ultragarso tyrimą, paaiškėjo neįtikėtinas dalykas, Aleksandra laukėsi 5 vaikučių.

 

 

 

2013 metų vasarą atėjo laikas gimdyti, ir, laimei, gimdymas praėjo be komplikacijų.

Keturi berniukai ir viena mergaitė gimė cezario pjūvio pagalba.

Tačiau tą dieną ne viskas buvo taip gerai, kaip norėjosi.

Tėtis Antoninas vos nepraleido savo mažylių gimimą, nes jo traukinys buvo užlaikytas. Laimei, į ligoninę  jis atvyko laiku.

„Aš visą kelią verkiau, nes buvau įsitikinęs, kad atvykti į ligoninę laiku nesuspėsiu“, – pasakė jis.

 

 

Tai pirmas atvejis, kaip 5 mažyliai gimė Čekijos Respublikoje.

Pasak „Moterų ir kūdikių priežiūros instituto“ vadovą, visi vaikai gimė visiškai sveiki.

Šiandien Danielius, Maiklas, Aleksas, Martynas ir Terezka auga stiprūs ir sveiki.

 

 

Galbūt tai nėra tas vaikų skaičius, kurį planavo Aleksandra ir Antoninas. Bet esu įsitikinęs, kad jie labai laimingi savo mažaisiais kūdikėliais, kurie laikomi tikru palaiminimu!

Ar tai ne nuostabi šeima?

Galimybė pagimdyti 5 vaikučius yra viena iš 47 milijonų, ir tikimybė, kad visi 5 išgyvens nėštumo bei gimdymo metu dar mažesnė, todėl aš galvoju, kad tai tikras stebuklas!

Pirmiausia trumpa istorija: Poilsio gamtoje metu jauna mergina staiga sustojo ir nukrito ant žemės. Poilsiautojai norėjo suteikti jai pagalbą, bet ji visus įtikino, kad jaučiasi puikiai , tiesiog su naujais bateliais paslydo at akmens. Mergina…
Kaip per keletą minučių išbalinti dantis ir pašalinti apnašas? Akinamas baltumas yra sveikų dantų požymis, be to, tai yra gražu. Bet žinant stomatologinių klinikų įkainius, tai prieinama ne kiekvienam. Stomatologo patarimai Neverta nusiminti, yra išeitis.…Pirmiausia trumpa istorija: Poilsio gamtoje metu jauna mergina staiga sustojo ir nukrito ant žemės. Poilsiautojai norėjo suteikti jai pagalbą, bet ji visus įtikino, kad jaučiasi puikiai , tiesiog su naujais bateliais paslydo at akmens. Mergina…
Kaip per keletą minučių išbalinti dantis ir pašalinti apnašas? Akinamas baltumas yra sveikų dantų požymis, be to, tai yra gražu. Bet žinant stomatologinių klinikų įkainius, tai prieinama ne kiekvienam. Stomatologo patarimai Neverta nusiminti, yra išeitis.…


1,666  


ChargedBack to Top ↑