3 gabaliukai banano, 0,5 arbatinio šaukštelio sodos – jaunystės eliksyras paruoštas
Kiekvienoje virtuvėje spintelės kamputyje atsiras pakelis maistinės sodos. Ir jei tu manai, kad ji tinka tik kepiniams, tai smarkiai klysti. Pirmiausia, soda nepamainoma tvarkantis, nors kalba dabar ne apie tai, o antra, tai neįkainojama kosmetinė priemonė.
Soda gana agresyvus komponentas kaukėms, tačiau ji pasižymi stulbinančiomis savybėmis. Dėka savo tekstūros ji puikiai nuvalo odą, pašalindama negyvas daleles. Taip pat soda efektyviai šviesina odą, pašalindama pigmentaciją.
Tačiau pačios sodos ant veido dėti neverta, kad neišsausintumėte odos. Tam reikia pridėti drėkinantį elementą, kuris pamaitins odą ir praturtins ją vitaminais ir naudingosiomis medžiagomis. Kaip tokį elementą mes išrinkome bananą, juk jis teigiamai veikia odą.

Robertas Bachou – fotografas, kuriam gerai pavyksta kadre užfiksuoti katės asmenybę. Jo žodžiais, padaryti išraiškingą gyvūno portretą yra nesunku. Ir tai galima paaiškinti tuo, kad jie neturi supratimo, kas tai yra fotoaparatas, pažymi jis. To…
Katės – vieni labiausiai paplitusių naminių augintinių visame  pasaulyje. Daugelis šeimų gyvena kartu su pūkuotais draugais. Dažnai kates ir katinus pasiima iš gatvės, tačiau yra žmonių, kurie teikia pirmenybę brangiems grynaveisliams gyvūnams. Ašera Šiuo momentu…Taigi, kad paruoštume kaukę veidui su soda, reikia nedideliame inde susmulkinti 3 nedidelius banano gabalėlius. Turi gautis vienalytė košelė. Dabar įberk pusę arbatinio šaukštelio sodos. Jei darai kaukę sausai odai, sumažink sodos kiekį iki trečdalio ar net ketvirtadalio šaukštelio.
Kruopščiai permaišyk ingredientus, kad gautųsi vienalytė masė. Dabar tepk kaukę ant veido ir palik 10 min, jei tavo oda normali ar riebi, arba 5 min, jei sausa. Netepk ant odos aplink akis. Iš anksto kaukę reikia užtepti ant nedidelio rankų odos ploto, kad sužinotum, ar nėra alergijos.
Kaip mes jau sakėme, soda pakankamai agresyvus komponentas, todėl pirmą kartą sek savo pojūčius. Jei tau nekomfortiška, pavyzdžiui, per smarkiai graužia ar dilgčioja odą, tada kaukę geriau iškart nuplauti. Yra tikimybė, kad ji tiesiog tau netinka.
Kaukė nuplaunama paprastu šiltu vandeniu. Panaudojus tepamas drėkinantis kremas, kad nekiltų išsausėjimas. Kaukę naudoti reikia be fanatizmo, geriausia kartą per 10 dienų. Sausai odai dar rečiau.
Jau po pirmojo panaudojimo tu pamatysi, kaip oda pašviesės ir įgaus sveiką atspalvį. Soda kruopščiai nuvalys ją, o bananas gerai sudrėkins. Tokie veiksmai padės pašalinti smulkias raukšles ir išlyginti odą. Dėka kompleksinio poveikio tu atrodysi idealiai!


Robertas Bachou – fotografas, kuriam gerai pavyksta kadre užfiksuoti katės asmenybę. Jo žodžiais, padaryti išraiškingą gyvūno portretą yra nesunku. Ir tai galima paaiškinti tuo, kad jie neturi supratimo, kas tai yra fotoaparatas, pažymi jis. To…
Katės – vieni labiausiai paplitusių naminių augintinių visame  pasaulyje. Daugelis šeimų gyvena kartu su pūkuotais draugais. Dažnai kates ir katinus pasiima iš gatvės, tačiau yra žmonių, kurie teikia pirmenybę brangiems grynaveisliams gyvūnams. Ašera Šiuo momentu…2,553  
Back to Top ↑