37 metų 4 vaikų motina pradėjo sportuoti ir per kelis metus neatpažįstamai pasikeitė
Karen  Šarp,37 metų moteris, kuri nusprendė pagerinti savo gyvenimą, sureguliavo savo dietą ir nuėjo į sporto salę. To rezultatas buvo tiesiog įspūdingas.

Taip atrodydama Karen pragyveno didžiąją gyvenimo dalį…

Karen pilnėjo nuo ankstyvos jaunystės, kaip ji pati prisimena. Ji nesportavo, maistas buvo jos gyvenimo kompanionas, o jo vartojimas – kasdienė veikla. Taip ji greitai tapo pajuokos objektu.

Svoris ėmė augti nesustabdomai.

Suprasdama, kokioje ji padėtyje, Karen dar labiau krito į depresiją, dėl to valgė dar daugiau, kad kažkaip nuslopintų savo liūdesį. Vakarais ji mėgdavo pasiimti visą puodą makaronų su įvairiais užkandžiais, tokiais kaip traškučiai ir vištiena. Tuomet ji paskaičiavo, kad ji kasdien išleisdavo beveik po 20 dolerių, kad užsisakytų visą šį maistą į namus. O ji juk buvo 4 vaikų motina ir dirbo pilną darbo dieną.

Kaip sakoma išmintingame Karlsono šūkyje, ir kaip skelbia daugumos ypatingų atvejų instrukcijų pirmas punktas: „Laikykitės ramybės, tiktai ramybės“. Moteris stovėjo supermarkete eilėje už senelio su neklusniu anūku. Berniuko rankose buvo pilna saldainių ir kitokių saldumynų.…
Aš nebetempsiu praeities naštos, kurią aš taip įnirtingai tempiau ant savęs – visus savo buvusius ir visas savo klaidas. Aš nesmerksiu savęs už visa tai, kas manyje nėra idealu. Aš nebeįtikinėsiu savęs, kad esu neverta…„Aš norėjau kažką pakeisti,…bet aš negalėjau! Tiesiog negalėjau.“

Palaipsniui iš jos gyvenimo visiškai dingo bet koks fizinis aktyvumas. Maždaug prieš 6 metus ji visiškai nustojo judėti. Vienu momentu ji norėjo atsistoti ir eiti tvarkyti reikalų, bet vos galėjo tai padaryti.

Jos padėtis atrodė visiškai beviltiška.

Ta buvo sunkiausias periodas jos gyvenime. Ji kreipėsi į gydytoją, ir jai pasiūlė standartinę programą žmonėms su tokiomis problemomis.

Ji negalėjo ilgiau laukti. Reikėjo veikti nedelsiant!

Žinodama, kad jai teks laukti daug metų, kol programa duos savo rezultatus, ji nusprendė savarankiškai prisijungti prie alternatyvios fitneso terapijos.

Neįtikėtini pokyčiai!

Karen atmetė riebalų šalinimo operacijos idėją ir nusprendė užsiimti savo sveikata savarankiškai. Ji ryžtingai pakeitė savo dietą ir pradėjo aktyviai lankyti treniruotes, užsirašiusi į kelių rūšių pratimus iškart. Jos svoris ėmė palaipsniui kristi.

Kaip sakoma išmintingame Karlsono šūkyje, ir kaip skelbia daugumos ypatingų atvejų instrukcijų pirmas punktas: „Laikykitės ramybės, tiktai ramybės“. Moteris stovėjo supermarkete eilėje už senelio su neklusniu anūku. Berniuko rankose buvo pilna saldainių ir kitokių saldumynų.…
Aš nebetempsiu praeities naštos, kurią aš taip įnirtingai tempiau ant savęs – visus savo buvusius ir visas savo klaidas. Aš nesmerksiu savęs už visa tai, kas manyje nėra idealu. Aš nebeįtikinėsiu savęs, kad esu neverta…2,077  
Back to Top ↑