4 geriausi Zodiako ženklai
Dvyniai

Atminkite – visada susitikdami su Dvyniais, jūs lyg pasineriate į jų gerumą. Savo aštriu protu ji sukuria komfortą kiekvienam per kelias minutes. Ji turi tokią savybę priversti visus, kuriuos sutiks, pasijusti geidžiamais su savo gera širdimi. Maža to, ji užkrečia žmones savo pozityvu, daro juos geresniais. Ji moka klausytis.

Ji išgirs kiekvieną jūsų žodį. Ji iš tiesų nuoširdi, todėl kad jai įdomu. Ji niekada nevaidina savo intereso žmonėms ir nuoširdžiai rūpinasi aplinkiniais. Ji suteikia galimybę kiekvienam pajusti, kad jis pats reikšmingiausias žmogus pasaulyje, todėl kad tuo momentu skiria dėmesį būtent jam.

Liūtas

Liūtas – labai širdingas ir jautrus. Liūtai labai savimi pasitikintys, bet tai nebaugina, ir tokiems žmonėms dažnai net trukdo priešintis. Liūtai – puikūs optimistai, kartu su jais kiekvienas jaučiasi labiau pasitikintis savimi. Jie tiki žmonėmis, jų galimybėmis. Jie išskiria nuostabias ypatybes kiekviename žmoguje.

Jie labai dosnūs, tarp kitko, viskam. Dar ir labai dėmesingi – klausinės ir siūlys ką nors užkąsti ir išgerti kas 15-20 min. Jiems būtinai norisi pavaišinti jus kuo nors skaniu.

 

 

Mergelė

Antroji mergelės natūra – gerumas. O silpnoji jos vieta – grubumas. Mergelė mano, kad visi turi būti geri, kitaip tiesiog negalima. Jei pasaulyje būtų vien Mergelės – pasaulis taptų geresnis. Ji dėmesingai studijuoja kiekvieną iš savo aplinkos.

Tam, kad suprastumėte, kaip su ja geriau elgtis. Ji darys viską, kad padarytų savo draugus truputį laimingesnius, kad juos kažkuo nudžiugintų. Ir ji iki galo ištikima savo draugams. Iki paskutiniosios ji bus savo draugų pusėje.

Žuvys

Žuvys laikomos pačiu draugiškiausiu ženklu. Ir ji  tikrai nusipelno šio vardo! Ji nepaiso savęs ir visada atideda savo problemas, kad pritrauktų dėmesį. Ji mano, kad kitiems padėti svarbiau, nei kalbėti apie jos problemas. Taip ji pasiekia geriausių emocinių santykių. Ji visada pasiruošusi pašalinti savo problemas, kad susitelktų ties jumis, kad išspręstų visas jūsų problemas.

Tai jums tikrai patiks!

Gamta mus lepina, dovanodama nuostabaus grožio miškus, pliažus, kalnus ir ežerus. Bet šioje įvairovėje mes vis tiek atrandame augalų, kuriuos pamačius užgniaužia kvapą. Šie 15 medžių atrodo taip, lyg būtų atkeliavę iš kitos planetos. O…
  Jaunas žmogus iš Pietų Afrikos išgelbėjo nuo mirties sužeistą pelėdą. Per du mėnesius ji pasitaisė ir net susidraugavo su naminiu katinu.     Kartą, sėdėdamas prie kompiuterio savo kambaryje, jis pamatė, kad pelėda partempė…

Gamta mus lepina, dovanodama nuostabaus grožio miškus, pliažus, kalnus ir ežerus. Bet šioje įvairovėje mes vis tiek atrandame augalų, kuriuos pamačius užgniaužia kvapą. Šie 15 medžių atrodo taip, lyg būtų atkeliavę iš kitos planetos. O…
  Jaunas žmogus iš Pietų Afrikos išgelbėjo nuo mirties sužeistą pelėdą. Per du mėnesius ji pasitaisė ir net susidraugavo su naminiu katinu.     Kartą, sėdėdamas prie kompiuterio savo kambaryje, jis pamatė, kad pelėda partempė…5,809  
Back to Top ↑