4-metis mažylis darželyje papasakojo savo tėvo paslaptį. Auklėtoja negalėjo likti abejinga!
Neįtikėtina istorija nutiko JAV. 54 metų Nensi Bler  pasielgė tikrai puikiai. Paprasčiausia vaikų darželio auklėtoja atidavė savo inkstą visiškai nepažįstamam žmogui!
Nensi Bler labai myli savo darbą ir vaikai atsako jai tuo pačiu. Auklėtiniai apsupti meile ir rūpesčiu, todėl jie pasitiki moterimi ir gali pasidalinti su ja bet kokia problema.
Kartą Nensi pastebėjo, kad su 4 metų mažyliu Kemdenu kažkas ne taip. Jis liūdėjo – buvo matyti,kad mažylį kažkas neramina. Moteris nusprendė pasikalbėti su savo auklėtiniu. Po to, ką ji sužinojo, Nensi nusprendė, kad reikia skubiai veikti!
Kemdenas papasakojo, kad jo tėtis labai serga. Auklėtoja paskambino berniuko tėvui ir išsiaiškino, kad 34 metų Dareldas Petersonas turi rimtų problemų su inkstais – jie funkcionuoja vos 20%.Dėl šių problemų vyras atrodė labai blogai , todėl berniukas išsigando dėl tėvo.
Auklėtoja nusprendė padėti berniukui ir jo tėvui. Ne, ji nepasiūlė šeimai namų tvarkymo ar maisto ruošimo paslaugų. Nensi nusprendė atiduoti Dareldui savo inkstą!
Vyras buvo labai nustebintas ir šokiruotas tokio jo sūnaus auklėtojos sprendimo. Tačiau moteris buvo nusiteikusi ryžtingai. Nensi labai pergyveno, kad jos inkstas netiks Dareldui. Tačiau tyrimai parodė, kad moteris – ideali donorė.
Pati Nensi prisipažįsta, kad ji labai apsidžiaugė dėl tokios naujienos. Auklėtoja sako, kad nežino, kaip būtų gyvenusi toliau, jei jos inkstas būtų netikęs.
Dareldas buvo labai sujaudintas minties, kad visiškai svetima moteris dovanoja jam šansą pasveikti. Vyras įsitikinęs, kad Nensi poelgis – tai tiesiog stebuklas. Ir jei pasaulyje būtų tiek neabejingų žmonių, tai gyvenimas taptų geresnis.
Dareldas ir Kemdenas nusprendė atsidėkoti Nensi už tokį poelgį. Jie atėjo į darželį su didžiule rožių puokšte. Moteris labai apsidžiaugė tokia dėmesio apraiška. O Kemdenas buvo labai laimingas, kad jo tėtis gyvens. Nensi poelgis įrodo, kad šiame pasaulyje dar yra gerų ir neabejingų žmonių. Būtent jų dėka žmonija dar turi šansą laimingai ateičiai.
Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad karališkų ar aukštos kilmės žmonių vaikai elgiasi kaip panorėję. Jie laisvi savo noruose ir siekiuose. Bet iš tiesų tai ne taip. Vaikai turi laikytis taisyklių ir elgtis taip, kaip…
Gaminama paprastai, o skonis stulbinantis! Kumpis iš kiaulienos karkos. Nesunku, nebrangu ir nedeficitiška. Išlaiko apetitišką rausvą spalvą, gaminamas paprastai, o skonis stulbinantis. Būtini ingredientai: kiaulienos karka – 1 vnt (pas mane 900 g, svoris be…Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad karališkų ar aukštos kilmės žmonių vaikai elgiasi kaip panorėję. Jie laisvi savo noruose ir siekiuose. Bet iš tiesų tai ne taip. Vaikai turi laikytis taisyklių ir elgtis taip, kaip…
Gaminama paprastai, o skonis stulbinantis! Kumpis iš kiaulienos karkos. Nesunku, nebrangu ir nedeficitiška. Išlaiko apetitišką rausvą spalvą, gaminamas paprastai, o skonis stulbinantis. Būtini ingredientai: kiaulienos karka – 1 vnt (pas mane 900 g, svoris be…9,427  
Back to Top ↑