42 metų moteris šiomis dienomis pagimdė savo 20-ąjį vaiką
Britė Sju Redford, būdama 42 metų amžiaus, pagimdė 20-ą vaiką. Ši šeima yra laikoma didžiausia šeima Britanijoje, tačiau nusprendė galutinai: mažylis Arčis tikrai bus paskutinis vaikas.
Pati Sju pareiškė, kad ji ir jos 46-erių vyras Noelis yra labai laimingi, bet šis vaikas tikrai bus paskutinis. Nors moteris ir sako, kad bus keista, kad daugiau nebeturės vaikų, bet pripažįsta, kad laikas jau pailsėti.
Mažylis gimė anksčiau laiko, bet tai niekaip neatsiliepė jo sveikatai. Gydytojai ligoninėje sutiko ją kaip artimą žmogų jau kelintą kartą.
Šioje šeimoje auga 10 berniukų ir 9mergaitės. Vyriausiam vaikui Krisui – 28 metai, jauniausia (iki Arčio gimimo) Fibi – jai tik metukai. Arčis tapo 11 sūnumi. Ir tai puikus skaičius, ties kuriuo galima sustoti, sako daugiavaikė mama.
Redfordų duktė Sofi jau pati turi tris vaikučius. Taigi, Sju ir Noelis ne tik laimingi tėvai, bet ir laimingi seneliai. Pirmą vaiką Sju pagimdė 14-os. Jos neišgąsdino ankstyvas nėštumas. Ji mylėjo savo pirmagimį Krisą. Sju oficialiai ištekėjo už Noelio, kai sulaukė tinkamo amžiaus.
Noelis sako, kad jie norėjo trijų vaikų. Bet paskui nusprendė, kad kuo didesnė šeima, tuo geriau.
2014 metais gimdymas buvo nesėkmingas, įvyko persileidimas.
Didžioji šeima gyvena dideliame name su dešimčia kambarių. O jų transportas – mikroautobusas.
Po 9 nėštumo Sju galvojo sustoti. Tačiau nusprendė, kad reikia dar vaikų. Vaikai puikiai priėmė jauniausią broliuką. Kiekvienas iš vaikų norėjo jį apkabinti.
Šiame straipsnyje mes papasakosime Jums apie sąnarių gydymo receptą, kuris išvaduos nuo skausmo ir sustiprins kaulinio audinio struktūrą. Pasak ekspertų, bloga laikysena yra pagrindinė nugaros, sąnarių ir kojų skausmo priežastis. Šiame straipsnyje mes papasakosime Jums…
Tai unikalus paukštis. Jis gražus, ryškus, grakštus ir stambus! Šis karvelinių paukščių šeimos atstovas turi ryškiai žydros spalvos plunksnas ir gražų kuodą ant galvos. Toks paukštelis gali užaugti iki vidutinio kalakuto dydžio. Jo kūno ilgis…Šiame straipsnyje mes papasakosime Jums apie sąnarių gydymo receptą, kuris išvaduos nuo skausmo ir sustiprins kaulinio audinio struktūrą. Pasak ekspertų, bloga laikysena yra pagrindinė nugaros, sąnarių ir kojų skausmo priežastis. Šiame straipsnyje mes papasakosime Jums…
Tai unikalus paukštis. Jis gražus, ryškus, grakštus ir stambus! Šis karvelinių paukščių šeimos atstovas turi ryškiai žydros spalvos plunksnas ir gražų kuodą ant galvos. Toks paukštelis gali užaugti iki vidutinio kalakuto dydžio. Jo kūno ilgis…5,822  
Back to Top ↑