5 BLOGŲ MERGINŲ BRUOŽAI, KURIE VEDA VYRUS IŠ PROTO
Vyrai ieško gerų merginų, bet draugystei dažniausiai pasirenka „blogas“ merginas. Tai jau įprastas visiems dėsningumas ir tai mus visiškai nestebina. Bet pasitaiko atvejų, kuomet vyrai, geriau pažinę „gerąją merginą“, nepasitraukia nuo jos nei per vieną žingsnelį.

Mūsų redakcija surinko „blogų merginų“ bruožus, kurie kur kas patrauklesni, nei „gerų merginų“ savybes, kurios verčia vyrus kartą ir visiems laikams pasilikti būtent su ja.

Nenuspėjamas elgesys

Beveik vienu balsu vyrai tvirtina, kad seksualiausios moterys yra tos moterys, kurios atrodo visiškai teisingos, tačiau miegamajame kambaryje  jos laužo tą savo teisingą stereotipą.

Pasitikėjimas savimi

Niekas taip nepritraukia vyro dėmesį, kaip pasitikinti savimi moteris. Paprastai šalia jos ir vyras stengiasi būti geresniu bei labiau pasitikėti savimi.

 

 

 

Linksmas charakteris

Kasdieninė rutina vargina. Įveikti ją kartais gali tik bendra kelionė arba humoro jausmas. Moteris, kuri gali nuoširdžiai iš savęs pasijuokti ir kuri gali priversti juoktis ir vyrą – tikrai atrodo velniškai patraukli.

Meilė sau

Narcisizmas išties ne toks jau atstumiantis, kai jį laiko dauguma. Moterys, kurios myli save, iš tikrųjų vyrų akyse įgyja visiškai kitą šarmą.

Tiesmukiškumas

Moterys, galinčios paprastai, nepasirinkdamos žodžių, pasakyti apie tai, ką jos galvoja, visuomet traukia vyrų dėmesį.

Paprastai tiesmukiška moteris turi pakankamai stiprų charakterį ir velniškos drąsos. Ir moteris negali būti nepatraukli, juo labiau, kai ji yra labai kukli bei santūri.

Šią išmintingą pasakėčią turi perskaityti kiekvienas, juk joje slypi visa mūsų problemų esmė. Perskaityk ir būk išmintingas! Jis laikė šią stiklinę tol, kol visi studentai į tai atkreipė dėmesio, ir po to paklausė: – Kiek,…
Vandenilio peroksido savybės Peroksidas gali pašalinti dėmes iš balto audinio. Užpilk truputį peroksido ant dėmės ir patrink – rezultatas tau patiks! Įpilk į grindų plovimo vandenį peroksido. Medinės grindys blizgės.! Apipurkšk augalus silpnu peroksido tirpalu…Šią išmintingą pasakėčią turi perskaityti kiekvienas, juk joje slypi visa mūsų problemų esmė. Perskaityk ir būk išmintingas! Jis laikė šią stiklinę tol, kol visi studentai į tai atkreipė dėmesio, ir po to paklausė: – Kiek,…
Vandenilio peroksido savybės Peroksidas gali pašalinti dėmes iš balto audinio. Užpilk truputį peroksido ant dėmės ir patrink – rezultatas tau patiks! Įpilk į grindų plovimo vandenį peroksido. Medinės grindys blizgės.! Apipurkšk augalus silpnu peroksido tirpalu…


7,307  


ChargedBack to Top ↑