5 moterys, turinčios ypatingiausių savybių pasaulyje
Kiekviena moteris turi savo paslaptį. O šios damos turi neįprastų, ar gal net šokiruojančių savybių.
Annie Hawkins-Turner
Žiūrint į šios moters krūtis, galima pagalvoti: per daug susižavėjo krūtų didinimo operacijomis. Tačiau Annie krūtys tikros, tokias jai dovanojo gamta. Kiekviena jos krūtis sveria 25 kg. Krūtinės apimtis – šimtas septyniasdešimt aštuoni centimetrai. Nusipirkti liemenėlės moteris negali. Todėl jai jos siuvamos pagal užsakymą.
Didžiulis biustas Annie sudaro daug problemų. Ji negali pasilenkti, jai sunku vaikščioti, o įsėsti į automobilį – praktiškai neįmanoma.
Aimee Mullins
Kai Eimei buvo pusantrų metukų, dėl problemų su blauzdikauliais, jai amputavo abi kojas.
Tai neįtikėtina, bet mergaitė ne tik vaikščioti su protezais, bet galėjo su jais netgi bėgioti ir šokinėti. 1996 metų Olimpinėse žaidynėse mergina per septyniolika sekundžių nubėgo 100 metrų. O šuolyje į tolį nušoko 314 cm. Amerikietė – puikus valios stiprybės ir begalinių žmogaus galimybių pavyzdys.
Duangdžei Samaksamam
Tailando gyventoja turi didžiules rankas. Tai yra labai retos pirštų ligos pasekmė.
Kiekviena jos ranka sveria 10 kg. Moteris negali atlikti pačių paprasčiausių veiksmų. Padėti jai neįmanoma. Vienintelis dalykas, ką siūlo gydytojai – tai amputavimas. Bet Samaksamam su tuo nesutinka.
Aneta Florczyk
Šios moters tikrai nepavadinsi „silpnąja lytimi“. Su Lenkijos gyventoja Aneta Florczyk geriau nejuokauti. Juk ji per minutę savo rankomis gali „suvynioti“ penkias keptuves.
Lenkė yra stipriausia moteris. Pakelti pusę tonos jai jokia problema. Aneta – daugkartinė įvairiausių jėgos varžybų nugalėtoja.
Kristina Rei
Rusijos gyventoja neturi jokių patologijų. Kristinos didžiulių lūpų priežastis – priklausomybė nuo injekcijų į lūpas.
Ji pasidarė daugiau kaip100 injekcijų. Tokiu būdu merginos vardas atsirado Gineso Rekordų knygoje. Ji įvardinta kaip didžiausių lūpų pasaulyje savininkė.
Vieni žmonės laiko kates ir šunis, kiti – ekskliuzyvinius gyvūnus. Štai pavyzdžiui, šiuose namuose gyvena šeškas -mielas ir labai simpatiškas. Šeimininkas nufilmavo jausmingą video apie tai, kaip jo augintinė užsispyrusi tempia jį už rankos prie…
Dienos Anekdotas 😀 Atsidare prekybos centras, kuriame moterys gali nusipirkti sau sutuoktini.Prie iejimo kabo taisykles:1. Apsilankyti cia galite tik viena karta2. Parduotuveje yra sesi aukstai ir kylant auksciau, kyla sutuoktiniu kokybe.3. Jus galite uzsukti i…Vieni žmonės laiko kates ir šunis, kiti – ekskliuzyvinius gyvūnus. Štai pavyzdžiui, šiuose namuose gyvena šeškas -mielas ir labai simpatiškas. Šeimininkas nufilmavo jausmingą video apie tai, kaip jo augintinė užsispyrusi tempia jį už rankos prie…
Dienos Anekdotas 😀 Atsidare prekybos centras, kuriame moterys gali nusipirkti sau sutuoktini.Prie iejimo kabo taisykles:1. Apsilankyti cia galite tik viena karta2. Parduotuveje yra sesi aukstai ir kylant auksciau, kyla sutuoktiniu kokybe.3. Jus galite uzsukti i…8,385  
Back to Top ↑