6 dalykai, kuriuos nutyli kirpėjai, bet į juos būtinai reikia atsižvelgti
  • Kirpimas
Visur kalbama apie tai, kad plaukus reikia kirpti kas 2 mėn, tada jie augs gražūs ir tankūs. Bet taip tu auginsi plaukus pusę gyvenimo. Juk toli gražu ne pas visus per mėnesį atauga 2 ir daugiau centimetrų. Ši taisyklė tinka tik ilgio išsaugojimui.
  • Atkreipk dėmesį į panašius žmones
Visi plaukų stilistai ir meistrai įsitikinę: geriausias būdas rasti idealų įvaizdį – atkreipti dėmesį į žvaigždes, panašias į tave. Rask įžymybę su panašiu tipažu ir plaukų struktūra ir tau bus žymiai lengviau pasirinkti kirpimą ar dažymą.
  • Jokių staigių permainų
Permainos – tai puiku, jei jos ne radikalios. Reikia suprasti, kad esmė visai ne plaukų kokybėje, juk šiuolaikinės priemonės pakankamai tausojančios. Po mėnesio tu užsinorėsi naujų permainų arba grįžti prie ankstesnio kirpimo ar dažymo, o tai bus neįmanoma. Be to, ne faktas, kad jausiesi komfortiškai naujame įvaizdyje.
  • Dažymas keliais seansais
Atmink: atspalvis, apie kurį svajoji, niekada nebus pasiektas per vieną dažymo seansą. Net jei kalbame apie juodą spalvą. Svarbu suprasti, kad gražūs plaukai turi žvilgėti ir atrodyti sveiki, todėl norint pasiekti tam tikrą spalvą ir efektą reikia aplankyti meistrą kelis kartus.
  • Rodyk, kas tau patinka
Norint gauti pageidautiną rezultatą apsilankius salone, reikia aiškiai nurodyti savo pageidavimus ir reikalavimus. Juk visų požiūriai ir skoniai skirtingi. Tokio tipo pageidavimai kaip: „ką nors jaunatviško“, arba „čia truputį pakelti, ten truputį nukirpti…žodžiu, kad gražiai būtų“ gali sukelti tau katastrofą. Todėl būtinai parodyk kirpėjui nuotraukas, kas tau patinka ir kas tau kategoriškai nepriimtina.
  • Rask idealų meistrą
Nebūna universalių meistrų, be to, pas visus skirtingos darbo technikos ir savi pliusai. O kadangi kirpėjas atsakingas už rezultatą, tai verta rasti savo žmogų ir kontaktuoti su juo. Tai svarbu. Taip pat reikia turėti vienodus skonius ir požiūrius į madą.
Kai kurie žmonės daro gera, nieko nesitikėdami mainais. Daro ir viskas! Ši moteris nežinojo, kad su ja gali elgtis taip blogai, kai ji grąžins radinį. Ji vaikščiojo mieste, kai nuošalioje vietelėje pastebėjo rankinę. Pakėlė, atidarė…
Nikola, Laura ir Elison atėjo į pasaulį 1987 m balandžio 25. Mergaitės yra trynukės, gimusios iš vienos kiaušialąstės, kitaip tariant jos identiškos nuo pirmos savo gyvenimo dienos. Jei įprastus dvynius dažnai painioja, tai šių trijų…

Kai kurie žmonės daro gera, nieko nesitikėdami mainais. Daro ir viskas! Ši moteris nežinojo, kad su ja gali elgtis taip blogai, kai ji grąžins radinį. Ji vaikščiojo mieste, kai nuošalioje vietelėje pastebėjo rankinę. Pakėlė, atidarė…
Nikola, Laura ir Elison atėjo į pasaulį 1987 m balandžio 25. Mergaitės yra trynukės, gimusios iš vienos kiaušialąstės, kitaip tariant jos identiškos nuo pirmos savo gyvenimo dienos. Jei įprastus dvynius dažnai painioja, tai šių trijų…3,430  
Back to Top ↑