6 priežastys, kodėl tikri vyrai ištikimi savo moterims
Kvailiausia, ką esu girdėjusi, tai frazė: „Visi vyrai svetimauja“. Taip sako moterys, kurioms vyrai neištikimi, ir vyrai, kurie būna neištikimi savo moterims. O visi kiti žino, kad tikras vyras dėl vienos nakties nerizikuos prarasti mylimos moters pasitikėjimo.

Kartą viena moteris parsinešė į namus gyvatę ir ėmė ja rūpintis. Gyvatė jautėsi puikiai. Bet vieną dieną gyvatė atsisakė maisto ir ėmė badauti. Visos moters pastangos buvo bergždžios. Moteris nunešė gyvatę pas veterinarą. Apžiūrėjęs gyvatę,…
Kai Džėjus Barhemas ir Linda pirmąkart susitiko, jam buvo 17, o jai 51. Tuo metu moteris buvo išsiskyrusi ir augino du vaikus, tačiau nenustojo ieškoti tikros meilės. Pora susipažino vairavimo pamokose 2000 m ir iškart…Vertina tai, ką turi

Kai esi neištikimas, reikia suprasti, kad ant kortos pastatyti tavo santykiai.  Aš visada kartoju, kad neištikimybė – tai ne klaida, o pasirinkimas. Tu renkiesi – ar mylima moteris, ar bet kuri kita moteris. Esu tikra, kad tikri vyrai renkasi mylimą moterį.

Nenori suteikti skausmo

Neištikimybė – visada asmeninė tragedija. Ir labai didelė. Tai tas pats, kaip paimti mylimą žmogų už rankos ir nuvesti į degantį namą, ir palikti ten degti. Taip nesielgia žmonės, mokantys mylėti.

Galvoja prieš darydamas

Neištikimi būna tie, kurie nemyli, arba tie, kurie nieko negalvoja. Būna žmonių, kurie nuo gimimo neturi to dalyko – galvoti, todėl lengvai elgiasi taip, dėl ko paskui gailisi. Dažnai būna per vėlu..

Gerbia save

Atsidavimas ir ištikimybė — tai visų pirma požymis, kad žmogus gerbia save. Jei žmonės tai suprastų, manau, ir neištikimybės būtų mažiau.

Gerbia ją

Ką čia bepasakysi? Geriau pagarbiai nutraukti santykius, nei „testuoti“ kitas moteris ir svarstyti „ar verta ją mesti, ar kolkas su ja patogiau“.

Tiesiog todėl, kad myli

Tikiu, kad tie, kurie myli, nebūna neištikimi. Todėl, kad nenori, arba galvoja prieš kažką spręsdami…kaip bebūtų, bet mylintys žmonės tokioms išdavystėms nesiryžta.

Kartą viena moteris parsinešė į namus gyvatę ir ėmė ja rūpintis. Gyvatė jautėsi puikiai. Bet vieną dieną gyvatė atsisakė maisto ir ėmė badauti. Visos moters pastangos buvo bergždžios. Moteris nunešė gyvatę pas veterinarą. Apžiūrėjęs gyvatę,…
Kai Džėjus Barhemas ir Linda pirmąkart susitiko, jam buvo 17, o jai 51. Tuo metu moteris buvo išsiskyrusi ir augino du vaikus, tačiau nenustojo ieškoti tikros meilės. Pora susipažino vairavimo pamokose 2000 m ir iškart…3,885  
Back to Top ↑