6 šiuo metu madingiausios šukuosenos (y)
Kiekviena bet kurio amžiaus moteris nori atrodyti gražiai ir stilingai. Šį sezoną madingos šukuosenos patiks toms moterims, kurios nemėgsta plaukams skirti daug pastangų ir laiko. Ilgi plaukai jau nemadingi. Juos keičia trumpos šukuosenos, kurias galima  lengvai išdžiovinti, kurios yra patogios, netrukdo sportuojant ir renkantis aktyvų gyvenimo būdą.

Dabar madingi šie kirpimai:

  1. Kirpimas ,,Bob“

Klasikinis kirpimas bob puikiai tinka ir tiesiems plaukams, ir banguotiems. Šis kirpimas puikiai pabrėžia gražų kaklą, daro jį grakštesnį. Jis gali būti įvairaus ilgio: trumpas ir ilgesnis. Tokiai šukuosenai puikiai tiks įstrižai nukirpti kirpčiukai.

 

  1. Kare – bob

Toks kirpimas suteikia pasitikėjimo ir drąsos. Galvūgalyje plaukai trumpesni, o priekyje paliktos ilgos sruogos. Kirpimas kare-bob gali būti ir asimetriškas. Šis kirpimo dėka veidas atrodo truputį liesesnis.

  1. Kare

Kare vėl grįžta į madą. Šis universalus kirpimas tinka ko  gero visoms. Šį sezoną populiarus asimetriškas  kirpimas kare.

  1. Lengvos garbanos

Lengvos garbanos padeda sukurti naują įvaizdį, o jų priežiūrai nereikia daug pastangų. Lengvai besidraikančios garbanos suteikia šukuosenai ypatingo žavesio. Ypač tinka plonų plaukų savininkėms. Tokios šukuosenos mėgstamos vyresnių, nes  toks kirpimas nukreipia  dėmesį nuo pirmųjų raukšlių.

  1. Piksi

Šis kirpimas patikimai įsitvirtino tarp kitų madingų šukuosenų. Atrodo stilingai ir tvarkingai. Nepaisant to, kad plaukai nukerpami gan trumpai, yra daug šukuosenos variantų. Galima sušukuoti lygiai, suteikiant griežtumo, arba retro stiliumi. Taip pat stilingai atrodys išsklaidytos sruogos.

  1. Garson

Šis kirpimo variantas griežtesnis. Tokia šukuosena tinka ir jaunoms madistėms, ir vyresnėms, kurios nori atrodyti stilingai ir madingai.

Jeigu norite pokyčių, pradėkite nuo šukuosenos. Madingas kirpimas padės ne tik pakeisti įvaizdį, bet ir paryškins jūsų išvaizdą.

Benamė pitbulio kalaitė, kuriai vėliau buvo duotas vardas Vaivorykštė, niekada nesiartino prie žmonių. Gyvenimas gatvėje išmokė ją atsargumo ir nepasitikėjimo, bet atsitiko tai, ko protingas gyvūnas negalėjo tikėtis. Praėjus 48 valandoms  po  to, kai gimė…
Tiems juokingiems ir vikriems naminiams augintiniams labai patinka linksmintis ir išdykauti. Tačiau kartais jie neapskaičiuoja savo jėgų ir patenka į keblią situaciją. Šiose nuotraukose jūs pamatysite mažus ir didelius augintinius, patekusius į keistas situacijas. Jie…Benamė pitbulio kalaitė, kuriai vėliau buvo duotas vardas Vaivorykštė, niekada nesiartino prie žmonių. Gyvenimas gatvėje išmokė ją atsargumo ir nepasitikėjimo, bet atsitiko tai, ko protingas gyvūnas negalėjo tikėtis. Praėjus 48 valandoms  po  to, kai gimė…
Tiems juokingiems ir vikriems naminiams augintiniams labai patinka linksmintis ir išdykauti. Tačiau kartais jie neapskaičiuoja savo jėgų ir patenka į keblią situaciją. Šiose nuotraukose jūs pamatysite mažus ir didelius augintinius, patekusius į keistas situacijas. Jie…25,675  
Back to Top ↑