7 darbo vietos, kurias reikia parodyti besiskundžiantiems savo gyvenimu
Visos problemos ir pavojai pažįstami lyginant. Kaip sakoma, vieniems nepakanka duonos, o kitiems perlas mažokas. Turbūt jūsų aplinkoje irgi yra tokių žmonių, kurie neverčia kalnų ir nespindi talentais, tačiau džiaugiasi galėdami pazyzti apie tai, kaip jiems sunku pragyventi. Gal ir jūs patys iš tokių? Seniai nebuvote išėję iš komforto zonos? Tada pats laikas pakeisti veiklos sritį ir mes turime jums kelis „viliojančius“ pasiūlymus.

Kanalizacijos valytojas Indijoje
Jis turi tik trumpikes ir grėblį, o nerti tenka į pačią tirštumą. Kasdien.
Dezodorantų testeriai
Dezodorantai turi permušti arba maskuoti natūralią smarvę. Ir patikrinti tai galima tik nosimi.
Druskos kasėjai Etiopijoje
Esmė tame, kad jie dirba vidury dykumos, po svilinančia saule, aplink viskas persūdyta, įskaitant ir orą, o vandens nėra. Tiksliau, vienas šulinys visiems už pusšimčio kilometrų nuo čia.
Kinų elektros linijų montuotojai
Jie profesionalai su gera įranga, tačiau rizika išlieka. Aukštis, aukštos įtampos srovė, nuovargis – tenka laipioti rankomis, kaip beždžionėms.
Nusikaltimų vietų valytojai
Norint atplauti prilipusias smegenis ar pašalinti suirusio kūno pasekmes, vandens ir šluostės bus maža. Bet už šį darbą dideliuose miestuose nors moka neblogai.
Moskitų aukos
Šie žmonės ant savęs tikrina priešmoskitinių priemonių veiksmingumą, o taip pat tyrinėja, kokias ligas gali pernešti šie vabzdžiai, kad gydytų nuo jų.
Sieros ieškotojai vulkane
Daugiau nei 2 km aukštyje, be respiratorių, tarp toksiškų sieros garų jie renka naudingą žaliavą. Už 5 dolerių atlygį per dieną.
Dienos Anekdotas 😀 Du bepročiai automobiliu paspruko iš ligoninės. Privažiavę sankryžą, sustojo degant raudonai šviesai. - Graži spalva, - sako vienas. Užsidega geltona. - Šita irgi graži, - pareiškia kitas. Užsidega žalia. - Šita gražiausia, -…
Dienos Anekdotas 😀 Žiema. Sibiras. Kolūkiečiai pjauna medžius… Labai didelis triuksmas… Ir pažadina du lokius… Na, lokiai, aišku, niekaip užmigti negali… Ir darbai baigėsi, ir naktis atėjo, ir rytas… O jie vis kaip negali užmigti,…
Dienos Anekdotas 😀 Du bepročiai automobiliu paspruko iš ligoninės. Privažiavę sankryžą, sustojo degant raudonai šviesai. - Graži spalva, - sako vienas. Užsidega geltona. - Šita irgi graži, - pareiškia kitas. Užsidega žalia. - Šita gražiausia, -…
Dienos Anekdotas 😀 Žiema. Sibiras. Kolūkiečiai pjauna medžius… Labai didelis triuksmas… Ir pažadina du lokius… Na, lokiai, aišku, niekaip užmigti negali… Ir darbai baigėsi, ir naktis atėjo, ir rytas… O jie vis kaip negali užmigti,…3,841  
Back to Top ↑