7 problemos, su kuriomis bananai susidoroja geriau, nei bet kokios tabletės
Pasirodo, kad yra tokių problemų, su kuriomis bananai susidoroja geriau, nei bet kokios tabletės.

Bananai – tai vaisiai, kurie turėtų būti įtraukti į kiekvieną dietą. Jie prisotinti natūraliu cukrumi ir dideliu kiekiu ląstelienos, kuri suteikia mūsų organizmui energijos. Nežiūrint į jų kaloringumą, yra įrodyta, kad bananai padeda susidoroti su daugybe problemų.

Jei netikite manimi – pabandykite valgyti bananus ir pasijausite daug geriau. Bananai yra mėgstamiausi daugumos žmonių vaisiai. Tačiau ne visi žino, kad bananai gali pakeisti tabletes.

Tabletės tvirtai įsitvirtino mūsų gyvenime, bet išmeskite jas ir pakeiskite bananais.

 

 

Hipertenzija. Daugeliui žmonių, sergančių hipertenzija, nepakanka kaliaus. Druskų, priešingai, jų organizme yra per daug. Kalis suriša druskas ir pašalina organizmo. Taigi, valgykite kaliu prisotintus bananus ir sumažinkite kraujo spaudimą.

Mažina stresą. Bananas teisėtai laikomas geriausiu „antistresiniu“ vaisiumi. Jo sudėtyje daug būtinų vitaminų ir mikroelementų, kurie veikia medžiagų apytaką, priklausančią nuo streso lygio organizme.

Pagerina regėjimą. Bananuose daug vitamino A, kuris turi didelę reikšmę akių sveikatai. Mūsų organizmui reikalingas atitinkamas vitamino A kiekis per dieną tam, kad sumažintų vištakumo vystymąsi.  Kasdien moterims reikia 700 mikrogramų vitamino A, o vyrams – apie 900.

Užkietėjimas ir vidurių pūtimas – bananuose yra tokios medžiagos, kaip pektinas, kuris atsakingas už sunkių metalų ir kitų toksinų pasišalinimą iš organizmo. Bananai – puikus probiotikas, stimuliuojantis virškinimo procesą. Jie taip pat sumažina vidurių pūtimą ir veikia kaip lengvas vidurių laisvinantis preparatas.

Pagalba PMS. Bananuose yra vitamino B6, kuris teigiamai veikia cukraus kiekį ir padeda sumažinti negatyvius PMS simptomus. Šis vitaminas padeda sumažinti pilvo pūtimą bei erzinančios nuotaikos pasikeitimus.

Depresija. Bananai savo sudėtyje turi triptofano, kuris padidina serotinino gamybą. Nors bananai nepadės susitvarkyti su rimtu liūdesiu, tačiau suvalgius du bananus per dieną, atsikratysite lengvo liūdesio.

Svorio reguliavimas. Bananai – skanūs, saldūs vaisiai ir tuo pačiu metu juos galima įtraukti į bet kokią dietą. Bananuose daug vandenyje tirpios ląstelienos. Kada ląsteliena patenka į virškinimo traktą, ji sugeria vandenį ir sulietina virškinimą, o tai reiškia, kad ilgiau nesinori valgyti.

  Morkas supjaustom ilgais šiaudeliais  ir jokiu būdu netarkuojam. Nebijokite perlenkti su ilgiu, tuo skanesnis bus plovas. * Druską ir prieskonius geriausia sudėti viduryje zirvako gaminimo (taip rytų tautos vadina mėsos, morkų ir svogūnų „užtaisą“).…
Ką reiškia raudonas siūlas ir kaip teisingai jį užrišti. Nesudėtinga energetinė apsaugos priemonė atėjo į šį pasaulį iš amžių gilumos, ir kiekviename istorijos etape žmonės naudojo ją savo ir savo artimųjų apsaugai nuo negandų. Ką…
  Morkas supjaustom ilgais šiaudeliais  ir jokiu būdu netarkuojam. Nebijokite perlenkti su ilgiu, tuo skanesnis bus plovas. * Druską ir prieskonius geriausia sudėti viduryje zirvako gaminimo (taip rytų tautos vadina mėsos, morkų ir svogūnų „užtaisą“).…
Ką reiškia raudonas siūlas ir kaip teisingai jį užrišti. Nesudėtinga energetinė apsaugos priemonė atėjo į šį pasaulį iš amžių gilumos, ir kiekviename istorijos etape žmonės naudojo ją savo ir savo artimųjų apsaugai nuo negandų. Ką…7,575  
Back to Top ↑