7 šventieji Likimo dėsniai. Nepažeiskite jų – ir viskas bus gerai
  1. Tuščiosios erdvės dėsnis

Jei jums reikalingi nauji bateliai, išmeskite senus. Jei jums reikia naujų drabužių, susitvarkykite ir peržiūrėkite spintą. Turite atsisakyti stereotipų. Nauji dalykai ateina tik atsisakius ar atsikračius senų.

  1. Judėjimo dėsnis

Būkite pasiruošę atsisakyti to, ką laikote, kad gautumėte to, ko norite.

  1. Vaizduotės dėsnis

Pirmiausia savo vaizduotėje turite pamatyti klestėjimą. Aprašykite savo idealią dieną ir niekam nerodykite tokių užrašų, išskyrus žmogų, kuriuo pasitikite. Šį aprašą laikykite po ranka ir laisvu laiku skaitykite jį, kad nepamirškite tikslo, kurio siekiate.

  1. Kūrybos dėsnis

Žmogus gali suklestėti ir pasiekti gerovės naudodamas savo mąstymo, intuicijos ir vaizduotės energiją.

  1. Apdovanojimo ir atlygio dėsnis

Jei ką nors duoti, tau grįžta dešimtkart daugiau. Kai gaunate pinigų, labai svarbu jais dalintis su kitais.

  1. Dešimtinės dėsnis

Visata visada pasiims savo dešimtąją dalį. Paprasčiausiai tai yra dėkingumo šaltiniui palaikyti įstatymas, kainuojantis 10 % visko, ką turite. Jūs niekada nežinote, kaip jums grįš jūsų sumokėtos dešimtinės.

Dažnai galite susigrąžinti pinigine forma. Bet tai gali būti ir susitaikymas su kuo nors, nauji draugai ir pažintys, atsigavimas po sudėtingo ir sunkaus laikotarpio.

  1. Atleidimo dėsnis

Jei negalite atleisti žmonėms, jūs negalite priimti savo turtų. Jei jūsų širdis persipildžiusi neapykantos, meilė joje neranda vietos. Privalote atsikratyti neigiamų jausmų, kurie jus kankina ir neleidžia nusiraminti.

Kinas komoje pragulėjo 5 metus. Visą tą laiką ištikimai jį slaugė žmona. Ji šalia buvo po 20 val. per dieną beveik 2000 dienų iš eilės. 2013 m. Li Zhihua papuolė į baisią autokatastrofą. Jis važiavo…
Viena 22 metų mergina iš Didžiosios Britanijos gaminosi pusryčius. Bet šis paprastas užsiėmimas tapo didele bėda. Betani Roser apako. Ir šiandien ji įspėja skaitytojus, kad niekada nebandytų virti kiaušinių mikrobanginėje krosnelėje. Tai nutiko rugpjūčio 6…Kinas komoje pragulėjo 5 metus. Visą tą laiką ištikimai jį slaugė žmona. Ji šalia buvo po 20 val. per dieną beveik 2000 dienų iš eilės. 2013 m. Li Zhihua papuolė į baisią autokatastrofą. Jis važiavo…
Viena 22 metų mergina iš Didžiosios Britanijos gaminosi pusryčius. Bet šis paprastas užsiėmimas tapo didele bėda. Betani Roser apako. Ir šiandien ji įspėja skaitytojus, kad niekada nebandytų virti kiaušinių mikrobanginėje krosnelėje. Tai nutiko rugpjūčio 6…1,823  
Back to Top ↑