8 priežastys džiaugtis, jog jūsų gyvenime yra Ožiaragių
Kaip žemės stichijos ženklas, Ožiaragis yra siekiantis tikslo ir moka susidoroti su sunkumais.

Šie žmonės – puikūs valdytojai, jie visada žino, ko jiems reikia iš gyvenimo.

Sako, kad Ožiaragių gyvenimas panašus į vulkaną. Taip, šio ženklo atstovų charakteriai tikrai sudėtingi. Bet jei įsižiūrėsite atidžiau, pamatysite, kokie jie nuostabūs žmonės.

Štai 9 priežastys džiaugtis, jei jūs draugaujate su Ožiaragiu.

  1. Būkime sąžiningiOžiaragiai užkariaus pasaulį.

Todėl geriau jau dabar būti jų pusėje. Ožiaragiai – tikri ambicingi lyderiai, ir jie padarys viską, kad taptų svarbiausiais.

  1. Jie visada duoda gerus patarimus.

Jei jūs nežinote, kaip ir ką daryti, eikite pas Ožiaragius. Jie visada išmintingai ir praktiškai patars, vietoj to, kad tuščiažodžiautų.

Anūkas surengė savo močiutei neįtikėtiną fotosesiją jos 93 gimtadienio proga. Pažiūrėkite, kokia ji gražuolė. Mano močiutė gimė 1928 m vasario 9. Didelę dalį savo gyvenimo pradirbo vyresniąja inžiniere-konstruktore vamzdžių gamykloje, turi gausybę patentuotų išradimų, kurie…
Jei jūs turite šunį, tai tikrai žinote, kad šie keturkojai draugai mėgsta tempti namo praktiškai viską, ką randa lauke: jei ne šlepetę, tai pagalį ar kokį nors laikraštį… Maždaug vasarį šuo parnešė savo savininkams nežinomo…  1. Ožiaragiai visus pažįsta.

Jie palaiko ryšius su visokiausiais žmonėmis, todėl beveik visur turi pažįstamų. Jie klesti dėl savo sugebėjimo greitai ir visur užmegzti kontaktus.

  1. Jūs visada galite pasikliauti Ožiaragiais.

Jei jie sako, kad kažką padarys, tai jie būtinai taip ir padarys.

  1. Ožiaragiai – neįvertinti gynėjai.

Poliarinis Ožiaragio ženklas – Vėžys. Žmonės, gimę po šiais ženklais – labai stiprūs gynėjai. Jie rūpinasi savo artimaisiais ir niekada neleis jų nuskriausti.

  1. Jie moka linksmintis.

Taip, Ožiaragiai gali būti darboholikais, bet jie moka ir ilsėtis. Galima net pasakyti, kad savo pasilinksminimus jie labai rimtai vertina.

  1. Atsparūs stresui.

Ožiaragiai išlieka labai ramūs bet kokioje situacijoje. Jie išlaiko aiškų protą net ir labai didelio streso metu.

  1. Ožiaragiai – humoro meistrai.

Tiesą sakant, Ožiaragiai arba turi humoro jausmą, arba ne. Jie gali būti žiauriai sarkastiški, bet jie – labai linksmi.

 

O jūs daug Ožiaragių pažįstate?

Anūkas surengė savo močiutei neįtikėtiną fotosesiją jos 93 gimtadienio proga. Pažiūrėkite, kokia ji gražuolė. Mano močiutė gimė 1928 m vasario 9. Didelę dalį savo gyvenimo pradirbo vyresniąja inžiniere-konstruktore vamzdžių gamykloje, turi gausybę patentuotų išradimų, kurie…
Jei jūs turite šunį, tai tikrai žinote, kad šie keturkojai draugai mėgsta tempti namo praktiškai viską, ką randa lauke: jei ne šlepetę, tai pagalį ar kokį nors laikraštį… Maždaug vasarį šuo parnešė savo savininkams nežinomo…2,416  
Back to Top ↑