8 vienišų žmonių charakterio savybės
Jei staiga kažkas iš jūsų draugų staiga nusprendė tapti vienišiumi, tam jie turėjo svarių priežasčių. O ką manote jūs? Ar jūs vienišius? Susipažinkite su 8 charakterio savybėmis, būdingomis žmonėms, mėgstantiems vienatvę:
  1. Labiausiai atsidavę.
Vienišiai nemėgsta „prožektorių šviesos“. Bet jei jūs suartėsite – jie bus labiausiai atsidavę draugai. Jie padarys dėl jūsų viską.
  1. Moka būti dėkingi.
Vienišiai nori daryti tai, ką jie mano esant teisinga, ir tai jiems svarbiausia. Jie nori didžiuotis savimi ir kitais. Visada dėkingi kitiems žmonėms.
  1. Kontroliuoja savo emocijas.
Žmonės bijo daugybės dalykų: meilės, kančios, pykčio. Vienišiai moka kontroliuoti savo emocijas. Jie tiksliai žino, kaip tai daryti.
  1. Jie patikimi.
Vienišiai negali pakęsti, jei be reikalo švaistomas kieno nors laikas. Todėl jie niekada nevėluoja. Jei ką nors pažadėjo – būkite tikri, jie išlaikys duotą žodį.
  1. Geri ir atjaučiantys.
Vienišiai dažnai rodo rūpestį ir atjautą kitiems žmonėms. Jie įsitikinę, kad teikti ir spinduliuoti meilę – tai būtina žmogaus egzistencijos sąlyga.
Ir štai dar vienas įrodymas tam, kad meilei paklūsta bet kokio amžiaus žmonės. Stefani Valer įsimylėjo vyriškį, kuris ženkliai vyresnis už ją. Kitaip tariant, ji savo palydovui tinka į anūkes, jų amžiaus skirtumas apie 50…
Kelionė,nors ir trumpa, tikriausiai yra geriausias vaistas nuo nuobodulio ir depresijos. Svarbiausia – išsirinkti tai, ko reikia būtent jums ir būtent tuo metu. Mes nusprendėme sudaryti nedidelį gidą po neįprastas mūsų planetos vietas, kurios išgydys…  1. Jų protas atviras.
Žmonės kažkodėl mano, kad vienišiai siaurai mąsto. Jie labai smarkiai klysta. Vienišiams būdingas platus mąstymas, jie mėgsta naujus įspūdžius ir nuotykius. Vienintelė sąlyga: prieš kažką darydami, jie būtinai turi susikaupti ir įsitikinti, kad viskas eina pagal planą.
  1. Jų empatijos jausmas gerai išvystytas.
Vienišiai viską perleidžia per save. Štai kodėl jie linkę parodyti empatiją, nepriklausomai nuo jų socialinio statuso, amžiaus ir kitų savybių. Jie jaučia kitų žmonių skausmą, kančias arba nusivylimą.
8.Jie emociškai stabilūs.
Vienišiai yra labai stiprūs emociškai. Jie žino, kad pasikliauti galima tik pačiu savimi. O tai reiškia – kiekvienas turi savo kovą. Jie stengiasi kiekvienai sudėtingai situacijai surasti protingą paaiškinimą. Vienišiai niekada nepasiduoda ir su kiekviena nesėkme arba klaida tampa tik stipresni.
Ir štai dar vienas įrodymas tam, kad meilei paklūsta bet kokio amžiaus žmonės. Stefani Valer įsimylėjo vyriškį, kuris ženkliai vyresnis už ją. Kitaip tariant, ji savo palydovui tinka į anūkes, jų amžiaus skirtumas apie 50…
Kelionė,nors ir trumpa, tikriausiai yra geriausias vaistas nuo nuobodulio ir depresijos. Svarbiausia – išsirinkti tai, ko reikia būtent jums ir būtent tuo metu. Mes nusprendėme sudaryti nedidelį gidą po neįprastas mūsų planetos vietas, kurios išgydys…1,357  
Back to Top ↑