Agurkų tręšimas atvirame grunte: liaudiškos agronomų priemonės
Kad jūsų daržas atneštų kokybišką ir gausų derlių, būtina teisingai juo rūpintis. Mes papasakosime, kaip teisingai tręšti agurkus, ypač jei jūs auginate juos atvirame grunte.
Daugelis sodininkų vis dažniau atsisako chemijos darže – norisi valgyti sveiką ekologiškai švarią produkciją. Todėl vietoje mineralinių trąšų dabar galima naudoti natūralias trąšas.
1.Tręšimas mielėmis
Jas naudoja praktiškai visoms sodo kultūroms, bet geriausiai į mieles atsiliepia agurkai. Jas galima naudoti tiek šiltnamyje, tiek atvirame grunte. Egzistuoja keli mielinių trąšų receptai, visi jie vienodai geri, kokį išsirinkti – spręsti jums.
Sausos mielės su cukrumi: 1 10-12 g sausų mielių pakelį ištirpinti 5 l šilto vandens, įberti ½ stiklinės cukraus ir palikti 5-7 dienas šiltoje vietoje, kad mišinys pradėtų fermentuotis.
Daugelis myli kates už grožį, juk šiais nuostabiais tvariniais neįmanoma nesižavėti. O yra tokių kačių, kurios tiesiog pakeri savo grožiu, ir jų išoriniu grožiu galima mėgautis be galo. Ir šiandien mes jums surinkome būtent tokias…
Katės ir katinai suteikia mūsų gyvenimui ryškumo! O tokie katinai — dvigubai. Spalvindama kai kurių gyvūnų kailiukus, gamta iš širdies padirbėjo. Tiesiog pasigrožėkite šiais katininių šeimos atstovais, išgarsėjusiais savo unikalaus kailiuko dėka. Tai  — Semas,…Kaip naudoti: 1 stiklinė mišinio kibirui vandens. Išeigos norma – 1 l krūmui.
Tręšimo mielėmis taisyklės. Per vasarą reikia atlikti 2-3 tręšimus.
Pirmasis – kai pas sėjinukus pasirodys antras lapelis. Tai stimuliuoja aktyvų augalų vystymąsi.
Antras – žydėjimo pradžioje, kad stimuliuotumėte užuomazgas.
Trečias – po pirmosios vaisių bangos, kad krūmai pasisemtų jėgų naujai derliaus porcijai.
Mielių koncentratus saugoti galima ne ilgiau 3 dienų – paskui jie praranda savybes.
Laistyti agurkus mielėmis geriau vakare, šiltu oru.
2.Tręšimas soda
Dar viena populiari liaudiška priemonė, kuri neteisingai naudojant gali pakenkti jūsų agurkams.
Trąšoms tirpalas ruošiamas taip: 3 valgomieji šaukštai sodos 1 kibirui vandens. Išeigos norma – 1 l krūmui. Augalus laistyti soda geriau vakare arba anksti ryte, kol nėra svilinančios saulės.
Tokie tręšimai daromi du per sezoną.
Pirmasis – praėjus 2 savaitėms nuo sodinukų pasodinimo į gruntą.
Antras – praėjus 2 savaitėms po pirmojo.
Dažniau tręšti soda negalima, todėl kad natris, kuris įeina į jos sudėtį, kaupiasi dirvoje ir ima alinti augalus.
Daugelis myli kates už grožį, juk šiais nuostabiais tvariniais neįmanoma nesižavėti. O yra tokių kačių, kurios tiesiog pakeri savo grožiu, ir jų išoriniu grožiu galima mėgautis be galo. Ir šiandien mes jums surinkome būtent tokias…
Katės ir katinai suteikia mūsų gyvenimui ryškumo! O tokie katinai — dvigubai. Spalvindama kai kurių gyvūnų kailiukus, gamta iš širdies padirbėjo. Tiesiog pasigrožėkite šiais katininių šeimos atstovais, išgarsėjusiais savo unikalaus kailiuko dėka. Tai  — Semas,…2,283  
Back to Top ↑