Amžius, kuriame moteriai jau nebereikia vyrų
Kiekviena moteris turi slaptą amžių, kai ji tampa abejinga vyrams. Ir intymiąja prasme, ir apskritai. Vienoms tai nutinka jau arčiau pensinio amžiaus, kitoms klimakso metu, o kitos išvis tai nusprendžia trisdešimties. Atpažinti tokią moterį paprasta, kaip du kart du.

Pagrindinis požymis – ji teta! Su negražia šukuosena, pavargusiomis akimis ir lašiniais nereikalingose vietose.

Nuobodi, bambanti, ir su nukirstais sparnais. Kas jai nutiko? Įžengė į amžių, kai vyrai nebereikalingi. Pasidavė, palūžo po nusivylimų ir nuoskaudų našta.

Kodėl tas amžius slaptas?

Todėl, kad moteris niekam apie jį nepasakoja, nebent tik labai aršioms feministėms. Jūs juk niekada nematėt moters, kuri surinktų visus rateliu ir visiems pasakotų apie savo nusivylimą vyrais. Tai tiesiog nepadoru. Nors kažkas man kužda, kad ir tokių būna.

Kaip gi suprasti, kad tai jau įvyko moters gyvenime?

 

 

Moteris lyg paslepia savo širdį po geležies skydu. Jos skausmo jėga tokia didelė, kad ji nusprendžia daugiau nieko neprisileisti. Ji nebetiki vyrais, nustoja vyro ieškoti, ir net mintyse nenori įsivaizduoti, kad yra vyras, pasirengęs ją pamilti. Mokestis už ledinės širdies ramybę labai didelis. Pamenate mymrą iš „Tarnybinio romano“? Taip, tai ji.

— Prie ko čia širdis? – paklaus kas nors.

Vyrai – tai pagrinde reiktų kalbėt apie kitą organą. Juos galima ramiausiai išnaudoti ir nejaučiant jokių dvasinių kančių. Aš, gal būt, ir sutikčiau. Bet juk moteris visada įdeda savo širdies, argi ne?

Prieš porą metų tapo madingos Kleopatros vonios. Tariamai, jaunystės palaikymui, Kleopatra naudojo jaunų vergų spermą. Merginos bandė, sako, melas. Nepadeda. Nepašalina raukšlių, ir žvilgsnis nešviečia. Su kašaloto sperma irgi nusivylė. Kodėl? Nes visa tai – be širdies.

Moterį jaunina ir daro gražia tik injekcijos į pačią širdį. Čia nėra vietos paprastai intymiai mechanikai, nors ir ji labai svarbi.

Ar jūs kada nors pastebėjote, kaip išgražėja įsimylėjusi moteris?

Netgi jei nemato mylimojo, o bendrauja su juo tik skambučiais ir žinutėmis. Intymumą ji turi savo galvoje, o gražėja realybėje? Kaip gi taip?

Viskas todėl, kad meilė ir aistra iš tikrųjų gali su mumis daryti stebuklus. Atjauninti, daryti gražiais. Bet tai nutinka tik tiems, kas tiki meile.

Kitos taip ir bus iki gyvenimo galo tetos. Ir reikalas netgi ne raukšlėse, o šimtametėse nusivylimo dulkėse jų akyse.

Taigi, ji manęs paklaus, iki kokio amžiaus moteriai reikalingi vyrai, aš pasakysiu – iki paskutinio atodūsio.

Žinau, kad skaudu, kad kartais baisu, ir jauti tuštumą, ir nusivylimą, ir pasiruošusi jau užsiauginti ledo sluoksnį ant širdies, kad tik to skausmo nebūtų…

Bet – negalima. Nenori gi numirti teta.

Šiomis dienomis Youtube pasirodė įrašas apie australų Elizaber ir Skoto sutuoktuvių ceremoniją. Šis įvykis nutiko paskutinėmis sausio dienomis. Vaizdo įraše – momentas, kai nuotaka prabangia vestuvine suknele artėja link jaunikio. O šis laukia jos kartu…
Mano noras išsipildė! Tai tikrai veikia. Sugalvokite tyliai sau norą. Paspauskite patinka + dalintis ir palikite komentarą, kad noras išsipildytų. Tai labai retas mūsų visų mylimo gerojo norų talismano darbas. Visi žmonės svajoja apie laimę,…Šiomis dienomis Youtube pasirodė įrašas apie australų Elizaber ir Skoto sutuoktuvių ceremoniją. Šis įvykis nutiko paskutinėmis sausio dienomis. Vaizdo įraše – momentas, kai nuotaka prabangia vestuvine suknele artėja link jaunikio. O šis laukia jos kartu…
Mano noras išsipildė! Tai tikrai veikia. Sugalvokite tyliai sau norą. Paspauskite patinka + dalintis ir palikite komentarą, kad noras išsipildytų. Tai labai retas mūsų visų mylimo gerojo norų talismano darbas. Visi žmonės svajoja apie laimę,…3,980  
Back to Top ↑