Nuostabus liaudiškas gėrimas, kuris padės išgydyti anginą per 1 dieną (y) (y) [VIDEO]
Kmynai ir brendis labai veiksmingas gydant gerklės ir tonzilių uždegimus. Šių dviejų ingredientų derinys garantuoja pagerinti sveikatos būklę.

Nuostabus liaudiškas gėrimas, kuris padės išgydyti anginą per 1 dieną
Receptas nuo gerklės skausmo ir tonzilių uždegimo:

Supilkite 200 ml vandens, 80 gramų sumaltų kmynų sėklų ir virkite 15 minučių. Jūs gausite storą elastingą masę, kuri bus panaši į kavos tirščius.
Perkoškite ir įpilkite dar 50 ml vandens, virkite viską dar kartą.
Nuimkite nuo ugnies ir įpilkite 1 šaukštą brendžio ar konjako.
Kaip vartoti šį gėrimą:

Gerkite po vieną šaukštą, kas 30 minučių. Po kelių valandų skausmas gerklėje palaipsniui išnyks. Po 1 dienos jūs pamiršite apie šią problemą!

Rūpinkitės savimi, naudokite natūralius produktus ir bus puiku! O jei kas pamėgins šį receptą, būtų įdomu sužinoti komentaruose ar tai veikia. Pasidalinkite su kitais!

Jei turite rimtų sveikatos problemų ar stiprų skausmą, rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju. Savigyda gali būti pavojinga jūsų sveikatai.

Dienos Anekdotas 😀 Viename traukinio kupe važiuoja kiškis, lapinas, vilkas ir meška. Kiškis išsitraukęs balalaiką ir dainuoja: - Natūroj 2 vagonai, natūroj 2 vagonai, natūroj 2 vagonai... Ir taip tas pats per tą patį ištisai.…
Dienos Anekdotas 😀 Užėjau Nju Jorke su žmona į kiniečių fast fūdą, išsirinkome patiekalus ir kinietis klausia: Uai vai or uai vai? Mes tarpusavyje: Ką tai galėtų reikšti?! Mes: It doesn't matter (nu nesvarbu). Jis:…s17629863Dienos Anekdotas 😀 Viename traukinio kupe važiuoja kiškis, lapinas, vilkas ir meška. Kiškis išsitraukęs balalaiką ir dainuoja: - Natūroj 2 vagonai, natūroj 2 vagonai, natūroj 2 vagonai... Ir taip tas pats per tą patį ištisai.…
Dienos Anekdotas 😀 Užėjau Nju Jorke su žmona į kiniečių fast fūdą, išsirinkome patiekalus ir kinietis klausia: Uai vai or uai vai? Mes tarpusavyje: Ką tai galėtų reikšti?! Mes: It doesn't matter (nu nesvarbu). Jis:…


12,109  


ChargedBack to Top ↑