Apie nieką nekalbėkite blogai. Negatyvi energija visada grįžta atgal!
Apie nieką nekalbėkite blogai. Negatyvi energija visada grįžta atgal!
Turėti gyvenimiškus principus svarbu kiekvienam žmogui. Kol jūs darote tai, kuo tikite,jūsų sąžinė švari, jūsų protas ir siela yra harmonijoje.
Kokie gi principai yra universalūs visiems žmonėms? Štai jie:
 1. Pabuskite kartu su saule ir melskitės. Melskitės vienumoje. Darykite tai kaip galima dažniau. Jus girdi. Tiesiog sakykite tai, kas ant širdies.
 2. Būkite kantrūs. Nemokšiškumas, išdidumas, pyktis, pavydas išsekina sielą. Melskitės už mirusius, kad jie galiausiai rastų ramybę.
 3. Stenkitės būti atviru žmogumi. Neleiskite niekam savęs valdyti. Jūs patys puikiai žinote, ko norite.
 4. Elkitės su svečiais dėmesingai ir pagarbiai. Vaišinkite juos geriausiu maistu, apsupkite juos komfortu, elkitės su pagarba.
 5. Neimkite to, kas jums nepriklauso.
 6. Gerbkite viską, ką sukūrė gamta – kitus žmones, gyvūnus ir augalus.
 7. Gerbkite kitų žmonių nuomones ir principus. Nepertraukite pašnekovo, nežaiskite žaidimų, nebūkite grubūs ir išdidūs. Gerbkite visų žmonių teisę į žodžio laisvę.
 8. Nekalbėkite žmonėms bjaurasties, nepilkite jų purvu – juk jūs patys išsitepsite. Visa neigiama energija, kurią jūs siunčiate į Visatą, jums būtinai grįš.
 9. Visi daro klaidas. Tai normalu. Nėra nieko tokio, ko nebūtų galima atleisti. Niekas ne idealus.
 10. Dėl neigiamų minčių kenčia protas, kūnas, dvasia. Stenkitės žiūrėti į pasaulį optimistiškai.
 11. Gamta – mūsų namai. Gyvūnai, augalai ir visi kiti gyvi padarai – „šeimos dalis“.
 12. Vaikai – tai mūsų ateitis. Auklėkite juos meilėje, pripildykite išminties, mokykite to, kas pravers gyvenime. Mokėkite paleisti vaikus. Kai ateis laikas, duokite jiems erdvės augimui.
 13. Nekenkite kitiems žmonėms. Bumerango dėsnis veikia – net jei jūs juo netikite.
 14. Nemeluokite, būkite sąžiningi – prieš save ir prieš kitus. Visata tikrina jūsų nuoširdumą ir garbingumą. Kilniausius ji dosniai apdovanoja.
 15. Siekite harmonijos. Tegu jūsų siela bus tokia pat puiki, kaip ir jūsų kūnas. Aukite dvasiškai, užsiimkite saviugda.
 16. Priimkite sprendimus savarankiškai. Imkitės atsakomybės už savo veiksmus.
 17. Gerbkite kitų žmonių asmeninę erdvę.
 18. Nesiekite visų padaryti laimingais, pakeisti visą pasaulį. Pradėkite pirmiausia nuo savęs. Kitaip jums nieko neišeis.
 19. Nepirškite kitiems žmonėms savo tikėjimo.
 20. Pasidalinkite tuo,ką jūs turite, su kitais. Dažniau užsiimkite labdara.
Kokios gyvenimiškos taisyklės jūs laikotės bet kokioje situacijoje?
Meksikos miesto Gvadalacharos priemiesčio rajonai netikėtai atsidūrė po storu sniego ir ledo sluoksniu. Oro temperatūra buvo 30 laipsnių, kai miestą netikėtai užklupo sniego audra su kruša. Kai kuriose vietose šios dangos svoris siekė pusantro metro.…
Jūsų vaikas nemiega naktimis? Nesijaudinkite, mokslininkų nuomone, tai išsivysčiusio intelekto požymis! Tyrimų duomenimis, gabiems vaikams reikia mažiau miego, nei jų bendraamžiams. Profesorius Piteris Flemingas, ankstyvosios sveikatos ir raidos specialistas iš Bristolio universiteto sako, kad kūdikiai,…Meksikos miesto Gvadalacharos priemiesčio rajonai netikėtai atsidūrė po storu sniego ir ledo sluoksniu. Oro temperatūra buvo 30 laipsnių, kai miestą netikėtai užklupo sniego audra su kruša. Kai kuriose vietose šios dangos svoris siekė pusantro metro.…
Jūsų vaikas nemiega naktimis? Nesijaudinkite, mokslininkų nuomone, tai išsivysčiusio intelekto požymis! Tyrimų duomenimis, gabiems vaikams reikia mažiau miego, nei jų bendraamžiams. Profesorius Piteris Flemingas, ankstyvosios sveikatos ir raidos specialistas iš Bristolio universiteto sako, kad kūdikiai,…2,642  
Back to Top ↑