APIE TAI, KAIP TYLĖJIMAS GYDO
Šią istoriją man papasakojo.  Viena moteris iš kitos tolimos šalies nuėjo į užsiėmimą – keistą užsiėmimą. Ten mokė tylėti. Tiesiog tylėti- ir viskas. Ne medituoti, ne daryti fizinių pratimų, ne siūbuoti, kaip stiebelis vėjyje, sėdint ant kilimėlio.

Tiesiog visi tylėjo, ir viskas. Ir mokytojas tylėjo. Grupėje buvo žmogus su augliu nosiaryklėje. Su sunkia liga. Jis, tikriausiai, bandė pasveikti ir išbandyti visus būdu, kad tik išgyventų. Jam buvo visai blogai. Ir štai jis taip pat atėjo į šią grupę. Sėdėjo ir tylėjo. Ir skleidė baisius garsus, deja. Tai buvo labai liūdna ir labai sunku. Ir grupės dalyviai tylėjo, jausdamiesi nemaloniai ir nepatenkintai. Gal būt jiems atėjo sudirgimo, liūdesio jausmai, blogos mintys. Ir ta gera moteris taip pat turėjo minčių – o kaipgi? Mes juk žmonės.

Ji galvojo, kad tylėjimas — tai kažkokia apgaulė ir kvailystė. Ir kokia iš jo nauda? Sėdi ir tyli. O pinigus neaišku už ką moki.

Ir dar tą garsą reikia girdėti, klaksėjimą ir knarkimą to sergančio žmogaus, kuris netgi kvėpuoti negalėjo. Ir pasakyti nieko negali – reikia laikytis taisyklių. Juk susitarė.

Taip praėjo savaitė. Gana kankinanti. Ir paskutiniame užsiėmime moteris tvirtai nusprendė daugiau niekuo netikėti. Ir gailėjosi veltui praleisto laiko, net ne pinigų.

Ji pasinėrė į tas mintis ir staiga pakėlė galvą ir įsiklausė.

Buvo visiška tyla. Visi ramiai kvėpavo savo foteliuose ir galvojo apie savo dalykus. O knarkimas dingo!

Dingo tas baisus garsas, kuris visus kankino ir trikdė!

Ji pažvelgė į vyrą su augliu — jis tylėjo ir ramiai kvėpavo. Kaip visi.

Tai sukrėtė moterį. Štai ši taiki tyla atsakė į visus jos klausimus.

Po to, po mokymo, mokytojas ramiai pasakė, kad taip būna. O kodėl taip būna – jis nežino. Bet tylėjimas gydo, štai ir viskas.

Ir tos moters būklė taip pat pagerėjo, ji nusiramino. Ji išėjo ramybės ir susitaikymo būsenoje.

O vyras pasveiko; gal laikinai, bet gyvenimas iš viso — laikinas reiškinys.

Kartais verta patylėti. Ir tiesiog pasiduoti minčių tėkmei.

Ir kvėpuoti. Kvėpuoti — tai jau gerai…

Internetas taip dažnai mus stebina, kad mes jau į daugelį neįtikėtinų istorijų reaguojame ramiai. Bet patikėkite, ši istorija jus tikrai nustebins. Ar jūs esate ką nors girdėję apie augalus, atrodančius kaip moterys? Manau, kad ne. Tam…
Teisingai parinktas kirpimas užima pirmą vietą kuriant idealų įvaizdį! Visais laikais bet kurio amžiaus moterys nori turėti gražią išvaizdą. Teisingai parinktas kirpimas užima pirmą vietą kuriant idealų įvaizdį. Renkantis kirpimo modelį reikia atsižvelgti į veido ovalo…Internetas taip dažnai mus stebina, kad mes jau į daugelį neįtikėtinų istorijų reaguojame ramiai. Bet patikėkite, ši istorija jus tikrai nustebins. Ar jūs esate ką nors girdėję apie augalus, atrodančius kaip moterys? Manau, kad ne. Tam…
Teisingai parinktas kirpimas užima pirmą vietą kuriant idealų įvaizdį! Visais laikais bet kurio amžiaus moterys nori turėti gražią išvaizdą. Teisingai parinktas kirpimas užima pirmą vietą kuriant idealų įvaizdį. Renkantis kirpimo modelį reikia atsižvelgti į veido ovalo…


2,616  
Back to Top ↑