Praktinis patarimas, kaip be jokio vargo išvalyti stiklines taras! (y)
Anekdotas 😀
Bicas prima karta eina i teatra. Na atejo kaip i futbola, su alum ir dziovinta zuvim. Pradejo gesti sviesos, prasideda veiksmas, biciukas pradejo blaskytis kur cia alaus buteli atidaryt. Cia kaimynas ji baksnoja:
– Tu ka, pirma syk teatre?
– Nu tipo jo, o ka?
– Taigi po kede yra labai patogus kabliukas, suo juom ta buteli patogiai atidarysi. Bicas ziuri po kede – akurat, kabliukas isuktas. Na atidaro jis ta alaus buteli ir pradejo valyti zuvi. Nuvale rankoje pilna zvynu ir peleku, pradejo vel blaskytis kur cia juos ismest. Kitas kaimynas baksnoja:
– Tu ka, pirma syk teatre?
– Taip blyn! Pirma! Ir ka?
– Tai o kam tada programele turi? Suvyniok viska i ja ir bus tvarkoj! Na biciukas suvyniojo viska i programa, sedi patenkintas, geria alu uzkanda zuvimi, ziuri veiksma. Po kazkurio tai laiko alus pasibaige (priejo iki galo;)) ir bicas uzsimane pamyzt. Na stojasi bando iseiti pro eiles. Vel ji kazkoks kaimynas baksnoja:
– Blyn vaikine, toks jausmas kad tu pirma karta teatre!
– Uzknisot jau mane! Taip! As pirma karta teatre!
– Nu taigi tu balkone!
– Na ir kas?
– Taigi prieik prie krasto ir pavaryk zemyn! Viesvien tamsu ir nifiga niekas nematys! Pagalvojo bicas, “ale tikrai, nieks gi nepamatys”. Na priejo jis prie krasto ir pavare ciurksle zemyn. Praejo 5 sek., nedaugiau. Apacioj klyksmas:
– Bl! @#, nx!!! Kas ten pirma syk teatre!!! I sonus vedziok idiote!!!!!

Anekdotas 😀 Blondinė stovi viename krante, o brunetė stovi kitame. Blondinė šaukia: - E, kaip man nusigauti į kitą ežero pusė? - Durne tu ir esi kitoje pusėje!-atšaukė brunetė.
Anekdotas 😀 Susiginčijo du rusai, vairuotojas ir lėktuvų pilotas, kurio darbas pavojingesnis ir nutarė viens kitam savo darbo pavojus. Taigi susėdo abu į lėktuvą ir skrenda: - Bajišsia? , klausia pilotas vaituotojo. - Net -…

Anekdotas 😀 Blondinė stovi viename krante, o brunetė stovi kitame. Blondinė šaukia: - E, kaip man nusigauti į kitą ežero pusė? - Durne tu ir esi kitoje pusėje!-atšaukė brunetė.
Anekdotas 😀 Susiginčijo du rusai, vairuotojas ir lėktuvų pilotas, kurio darbas pavojingesnis ir nutarė viens kitam savo darbo pavojus. Taigi susėdo abu į lėktuvą ir skrenda: - Bajišsia? , klausia pilotas vaituotojo. - Net -…4,318  
Back to Top ↑