„Aš įsivaikinau 5 vaikus su skirtingais sindromais!“ Štai kodėl
Paprastai vaikus iš vaikų namų atiduoda pilnoms šeimoms, kur yra tėtis ir mama. Kartais nutinka taip, kad vaikus atiduoda ir vienišoms mamoms, jei jos gerai uždirba ir gali vaikui suteikti viską, kas jam reikalinga.
Ši istorija unikali!
Jos unikalumas tame, kad vyras pasiėmė iš vaikų namų 5 mažylius! Paprastai vyrams, ir dar vienišiems, neleidžiama įsivaikinti. Bet Benas Karpeteris sugebėjo tai padaryti!
Kaip ir kodėl buvo nuspręsta jam patikėti penkių nepaprastų vaikų gyvenimus?
Jam kol kas 35 metai ir jis yra daugiavaikis tėtis. Benas gyvena Anglijoje. O jo vaikai nepaprasti tuo, kad visi vaikai turi kokią nors ligą, pradedant autizmu, baigiantis Robeno sindromu.
Jauniausiam – vos metukai. O vyriausiam, Džekui – 11…
Benas, dar būdamas 21 merų, nusprendė, kad pasiims globoto vaikus su specialiaisiais poreikiais. Jis pasakoja, kad dar tada draugai labai stebėjosi jo noru tapti tėvu tokiame amžiuje.
Kai aš sužinojau, kad gimė kurčia mergytė, kuriai buvo reikalinga globa arba nauji tėvai, aš iškart nusprendžiau, kad tai mano šansas. Bet aš tada nebuvau vedęs ir puikiai supratau, kad niekas man neduos vaiko. Bet aš nusprendžiau pasinaudoti patirtimi, kurią jau turėjau iš specialiųjų poreikių vaikų mokyklos. Komisija nusprendė man padėti ir padėjo! – pasakoja Benas.
Džozefas turi Dauno sindromą.
Rubi serga Robeno sindromu.
O štai vyriausias berniukas – autistas. Jauniausias,kuriam vos metukai, gimė su labai retu sindromu, kuris iššaukia smegenų vystymosi atsilikimą ir netaisyklingą kūno vystymąsi (Kornelijos de Lange sindromas).
Jis pasakoja, kad Lili labai myli jauniausiąjį, ji jam kaip motina. O visi kiti vaikai iškart priėmė Noa į savo draugišką šeimą. Tarp vaikų nėra visiškai jokių problemų, jie puikiai sutaria.
Apie Noa Benas sužinojo iš žurnalo, kur buvo vaiko fotografija.
„Kai pamačiau mažylį, jo akis, aš supratau, kad jis mano sūnus ir turi gyventi mano šeimoje su kitais vaikais. Visi mano vaikai unikalūs, todėl aš pamaniau, kad šis mažas sutvėrimas taippat turi būti mūsų šeimos dalimi.
Manęs dažnai klausia, ar aš nenoriu auginti savo vaikų. Žinote, aš nemanau, kad šie mažyliai ne mano. Juk jie vadina mane tėčiu, aš myliu juos taip, kaip mylėčiau savus. Taip, jie mano kraujo, Taip, juk jūsų žmona ne jūsų kraujo, bet ji jums vis tiek sava. Būtent taip visi mano vaikai ir yra man savi!‘.
Beno draugai siūlo jam susirasti žmogų, su kuriuo jis galėtų kartu auginti vaikus. Bet Benas sako, kad žmoną rinksis labai atsargiai. Jis juk puikiai supranta, kad ne kiekviena moteris galės pamilti šiuos vaikučius, kaip to nori Benas.
Benas gavo pravardę „Super tėtušis“.
Benas sako, kad iš tiesų, tai vaikai jam padeda, o ne jis jiems. Juk jie duoda Benui viltį, kad jis gali padovanoti pasauliui gėrį…

Kiekvienas žmogus gali turėti savo paslaptį. Jis gali ja nesidalinti netgi su savo antrąja pusele. Netgi pati sėkmingiausia ir pavyzdingiausia šeima negali visu 100 procentų būti tikri, kad vienas iš dviejų neturi kokios nors paslapties.…
Manau, kad jei jūsų gyvenime kas nors ilgai neįvyksta, kad ir kiek pastangų dėtumėte, vadinasi, tai ir neturi įvykti. Bet kokiu atveju – ne dabar. Arba ne su tuo žmogumi. Arba ne toje darbo vietoje.…Kiekvienas žmogus gali turėti savo paslaptį. Jis gali ja nesidalinti netgi su savo antrąja pusele. Netgi pati sėkmingiausia ir pavyzdingiausia šeima negali visu 100 procentų būti tikri, kad vienas iš dviejų neturi kokios nors paslapties.…
Manau, kad jei jūsų gyvenime kas nors ilgai neįvyksta, kad ir kiek pastangų dėtumėte, vadinasi, tai ir neturi įvykti. Bet kokiu atveju – ne dabar. Arba ne su tuo žmogumi. Arba ne toje darbo vietoje.…2,548  
Back to Top ↑