Auksiniai tikro vyro ir sutuoktinio žodžiai
Kai kurie vyrai ir toliau galvoja, kad moters vieta yra virtuvėje, vaikų auklėjimas – tai jos tiesioginė pareiga, o jie pasiruošę dirbti ir kartais atlikti „vyrišką darbą“. Apie partnerystę santuokoje mažai kas galvoja.

Neseniai pas mus viešėjo mūsų draugai – sutuoktinių pora. O vakarienės, aš, kaip visada, ėmiau padėti žmonai nukraustyti stalą ir pradėjau plauti indus.

Mūsų šeimoje tai įprasta. Negaliu pasakyti, kad namuose tik aš plaunu indus, bet aš tame nematau nieko ypatingo ir neįprasto. Š manau, kad padėti savo moteriai tai pirmoji vyro pareiga.

 

 

Stebėdama mano veiksmus, draugo žmona, ne be pavydo balse, sako savo vyrui: „Štai, žiūrėk, Liova Svetai padeda, o tu net lėkštės po savęs namie nusinešti negali!“. O vyras į tai atsako:

„O kam gi tu pas mane?“. Man iškart kilo klausimas: „O tu tai kam jai? Tamagočį, paskui kurį reikia tvarkyti, maitinti, ji gali ir į telefoną pasikrauti“.

Aš niekada nesupratau tokio vyro požiūrio į savo antrą pusę. Kodėl jūs manote, kad naminiai rūpesčiai tik moters prievolė? O už ką tada vyras atsako? Vinį į sieną įkala?

Bet palaukite, vinį į sieną jūs ne kasdien kalate, o buitinius reikalus reikia kasdien daryti. Kodėl visa tai turi gulti tik ant gležnų moters pečių?

 

 

Kai aš ėmiau dėstyti šiuos argumentus draugui, jis pasipiktino: „ Mūsų seneliai nuo amžių taip gyveno: bobos buitimi rūpinasi, o vyrai dirba! Ir anksčiau moterys daugiau pareigų turėjo: ir namai, ir gyvuliai, vanduo iš šulinio, ir krosnyse valgį gamino.

O dabar jos namuose visus patogumus turi, skalbykles, lygintuvus su garais, daugiafunkcinius puodus ir indaploves: joms iš viso nieko daryti nereikia, tai jau indus ji gali ir pati išsiplauti, o aš darbe pavargstu.“

Sutinku, mūsų močiutėms nelengva buvo, ir šiuolaikinėms moterims labai padeda buitinė technika. BET dabar moterys taip pat dirba lygiai su vyrais (aš nekalbu apie „lėles, akytėmis mirksinčias“, kurio yra sutvertos būti aksesuaru turtingam tėtušiui). Mūsų šeimoje yra taip: mes ateinam iš darbo, aš padedu žmonai paruošti vakarienę ir susitvarkyti, po to kartu ilsimės.

Aš manau, kad mano moteris neprivalo viena visą vakarą stovėti prie viryklės ir kriauklės, viena užsiimti su vaiku, po to pavargusi griūti į lovą. Aš noriu matyti šalia savęs gražią ir nenukankintą naminiais darbais moterį. Ir tai, visų pirma, mano rūpestis.

Jeigu aš jai nepadėsiu, ji neturės jėgų ir laiko sau ir man, atitinkamai. Kitaip, koks gi aš vyras ir gynėjas, jei negaliu padėti savo mylimajai?

  Kai kurie žmonės jaučia nepakantumą katėms, ir priežasties jie nurodyti negali. Psichologai tvirtina, kad tai priežastis rimtai susimąstyti ir kažką pakeisti savo gyvenime. Jau seniai įrodyta, kad kačių paskirtis žmogaus gyvenime yra visai ne…
Šiomis dienomis Youtube pasirodė įrašas apie australų Elizaber ir Skoto sutuoktuvių ceremoniją. Šis įvykis nutiko paskutinėmis sausio dienomis. Vaizdo įraše – momentas, kai nuotaka prabangia vestuvine suknele artėja link jaunikio. O šis laukia jos kartu…  Kai kurie žmonės jaučia nepakantumą katėms, ir priežasties jie nurodyti negali. Psichologai tvirtina, kad tai priežastis rimtai susimąstyti ir kažką pakeisti savo gyvenime. Jau seniai įrodyta, kad kačių paskirtis žmogaus gyvenime yra visai ne…
Šiomis dienomis Youtube pasirodė įrašas apie australų Elizaber ir Skoto sutuoktuvių ceremoniją. Šis įvykis nutiko paskutinėmis sausio dienomis. Vaizdo įraše – momentas, kai nuotaka prabangia vestuvine suknele artėja link jaunikio. O šis laukia jos kartu…1,924  
Back to Top ↑