„Auksinis pienas“ – gėrimas, būtinas moterims virš 40
Tandeme su pienu ciberžolės nauda padidėja kelis kartus.

Apie teigiamą ciberžolės poveikį žinoma senai. Indijoje šį stebuklingą prieskonį deda beveik į visus patiekalus, ir galbūt todėl žmonės ten gyvena ilgai, nepaisant sunkių sąlygų ir skurdo.

Gydomoji ciberžolės galia slypi gamtinėje medžiagoje kurkumine, kuris veikia kaip antioksidantas, padeda išvesti toksinus iš kepenų, stimuliuoja tulžies nutekėjimą, atstatydamas ląsteles ir normalizuodamas virškinimą.

Tuo pačiu ji gali palengvinti uždegimą organizme, sumažinti cholesterino ir cukraus lygį kraujyje ir stimuliuoti kognityvines smegenų funkcijas. Be to, daugelis tvirtina, kad reguliarus šio prieskonio vartojimas užkerta kelią vėžiui ir lėtina auglių augimą.

Efektyviausias ciberžolės naudojimo būdas – tai dėti ją į pieną. Šis gėrimas padeda esant peršalimui, slogai, galvos ir sąnarių skausmams. Jis subalansuoja spaudimą, padeda esant problemoms su antsvoriu ir virškinimu. Šis gėrimas taip pat valo kepenis ir didina imunitetą. „Auksinis pienas“ taip pat gali padėti esant blogai odos būklei.
Kaip paruošti „auksinį pieną“?

Jums reikės:
– 1 arbatinio šaukštelio ciberžolės pastos
– 1 arbatinio šaukštelio sviesto
– 1 puodelio pieno
– medaus

Ingredientai: – 1 stiklinė miltų – 1 stiklinė kefyro – 2 kiaušiniai – 0,5 arbatinio šaukštelio druskos – 1 arbatinis šaukštelis sodos Įdaras – 300 g faršo – 2-3 vnt svogūnų, supjaustytų kubeliais – druska,…
Vyras pastebėjo stovėjimo aikštelėje kažką keisto, o po kelių minučių jo žmona gavo fotografiją iš telefono su vienu vieninteliu klausimu. Ir ji prisipažįsta, kad tiesiog negalėjo atsakyti kitaip. Mama-katė išnyko nežinoma kryptimi ir triukšmingame, purviname…Pradžiai paruošime pastą. Tam prireiks apie 50 g ciberžolės miltelių. Sumaišykite juos su puse arbatinio šaukštelio maltų pipirų. Užpilkite puse stiklinės ataušinto virinto vandens, pastatykite ant ugnies ir virkite, kol gausis tiršta pastos pavidalo masė. Dėkite ją į stiklinį indą, pridenkite ir pastatykite į šaldytuvą.

Supilkite į puodą pieną, dėkite šaukštelį pastos ir virkite apie 15 min. Galiausiai dėkite sviestą ir medų, leiskite truputį ataušti. Dabar pieną galima gerti.

Jei jūs gersite šį gėrimą pastoviai, tai atjaunėsite tiesiog akyse ir atrodysite sveikai. Pabandykite!

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

Ingredientai: – 1 stiklinė miltų – 1 stiklinė kefyro – 2 kiaušiniai – 0,5 arbatinio šaukštelio druskos – 1 arbatinis šaukštelis sodos Įdaras – 300 g faršo – 2-3 vnt svogūnų, supjaustytų kubeliais – druska,…
Vyras pastebėjo stovėjimo aikštelėje kažką keisto, o po kelių minučių jo žmona gavo fotografiją iš telefono su vienu vieninteliu klausimu. Ir ji prisipažįsta, kad tiesiog negalėjo atsakyti kitaip. Mama-katė išnyko nežinoma kryptimi ir triukšmingame, purviname…4,802  
Back to Top ↑