Avarijoje netekusi mamos, mergina buvo įsitikinusi, kad jos šuo irgi žuvo
Vienai Kanzaso gyventojai, kurios vardas Samanta Orr, nutiko didelė nelaimė. Ji pateko į baisią transporto avariją. Ji ir apvertė visą tolesnį jos gyvenimą.
Mašinoje, už kurios vairo buvo būtent Samanta, važiavo jos mama ir šuniukas Bentlis.
Niekas nepranašavo tragedijos. Šeima ramiai važiavo į Kolorado valstiją, Pueblo miestelį. Automobiliai ramiai judėjo plentu. Tačiau netikėtai džipas nustojo klausyti vairuotojos. Ir nulėkė nuo kalnų kelio žemyn, nusirito nuo šlaito.
Samantos mama žuvo iškart. Vairuotoją merginą su sunkiomis traumomis išvežė į kliniką. Kur dingo šuo, niekas nežinojo.
Vos Samanta atsigavo, nedelsdama ėmėsi ieškoti šuns. Publikavo Feisbuke pasakojimą apie dingusį šunį. Avarijos dieną jis išlėkė per langą, kuris buvo atidarytas. Daugiau jo nematė. Mergina net nežino, ar jis gyvas.
Laimei, beveik po 3 savaičių Bentlį rado. Prie džipo nuolaužų žmonės pastebėjo šunį, panašų į aprašytą FB. Jis niekur nėjo, o vis sėdėjo čia ir laukė šeimininkų.
Samanta, nepaisydama silpnumo, nukeliavo ilgą ir nelengvą kelią jai. Ir pamatė mylimą gyvūną būtent avarijos vietoje. Šuo buvo tiek išgąsdintas, šoko būsenos, kad neiškart pripažino savo šeimininkę. Jis šiek tiek sulaukėjo, bijojo prisiartinti net prie Samantos.
Bet greitai pažino savininkę. Abiejų džiaugsmas buvo neapsakomas. Suprantama, kad šuniukas per tas dienas išbadėjo, sulyso. Bet svarbiausia, jis buvo gyvas!
Grįžusi namo, Samanta išreiškė dėkingumą visiems, kas padėjo ieškoti Bentlio. Ji įsitikinusi, kad pasaulyje daug gerų žmonių. Nuo to jai tapo truputį lengviau širdyje. Nors mylimos mamos praradimo skausmo niekuo neišgydysi.

Kartais atrodo, kad žmonės susitarę varžytis, kuris sugalvos žiauresnį būdą žudyti gyvūnus. Vieną dieną netoli Prancūzijos sostinės vaikinas vardu Pedro Dinis vedžiojo savo šunį. Jie vaikščiojo miške netoli nedidelės kalvos. Staiga vaikinas pakėlė akis aukštyn…
Nepamenu, kokiame amžiuje įvyko šis pokalbis su mama pirmąkart, bet vėliau jis kartojosi kelis kartus. Mama pasisodino mane ant sofos šalia savęs ir paklausė, ar nėra kažko tokio, ką ji turėtų žinoti, galbūt kas nors…

Kartais atrodo, kad žmonės susitarę varžytis, kuris sugalvos žiauresnį būdą žudyti gyvūnus. Vieną dieną netoli Prancūzijos sostinės vaikinas vardu Pedro Dinis vedžiojo savo šunį. Jie vaikščiojo miške netoli nedidelės kalvos. Staiga vaikinas pakėlė akis aukštyn…
Nepamenu, kokiame amžiuje įvyko šis pokalbis su mama pirmąkart, bet vėliau jis kartojosi kelis kartus. Mama pasisodino mane ant sofos šalia savęs ir paklausė, ar nėra kažko tokio, ką ji turėtų žinoti, galbūt kas nors…2,450  
Back to Top ↑