Begalo liūdna istorija: Maža mergaitė netiki, kad jos mamos nebėra ir kasdien jai skambina telefonu į dangų
5-metės Milos mama ilgai sirgo, gulėjo ligoninėje. Ir kai nutiko baisiausia, mergaitė to nesužinojo. Nesiryžo jai pasakyti. Į laidotuves jos irgi neėmė. Tik po 40 dienų, kai giminaičiai susirinko prie jaunos moters kapo, Mila atsidūrė ten. Visi bijojo, kad motinos mirtis mažylei taps dideliu sukrėtimu.

Bet kai jai pasakė, kad mama guli žemėje, Mila pavadino tėtį ir močiutę melagiais. Ir giminaičiai niekaip negalėjo įtikinti mergaitės. Jei mamos nėra su jais, reiškia, ji tiesiog danguje. Bet nemirė.

Kartą namuose tėvas pamatė, kaip dukra kažkam skambina telefonu. Nustebo. Jos telefone tebuvo 3 numeriai: močiutės, tėčio ir …mamos. Tačiau tėvas ir močiutė namie, kam jiems skambinti. Vadinasi…?

Taip ir buvo. Mila skambino mamai. Tačiau numeris pasirodė ne ryšio zonoje. Mergaitė pradėjo pergyventi: „O gal jos telefono baterija išsikrovė, o danguje nėra kroviklio?“ Tėvas sunkiai sulaikė ašaras. Mirusios sutuoktinės mobilusis buvo spintoje. Išjungtas. Bet kaip pasakyti dukrai, kad mama daugiau niekada neatsilieps?

Šiuo porcijiniu mėsos patiekalu aš vaišinau savo svečius per paskutines išeigines. Gražus patiekimas tapo įmanomas dėka neįprasto ir pigaus ingrediento. Skonis puikus! Receptas: Šiuo atveju faršo paruošimui aš naudosiu vištų šlauneles. Faršas iš jų gaunasi…
Italų liukso klasės prekinis ženklas Gucci pristatė savo garderobo vyrams variantą, kuris pilnai atitinka visas mados tendencijas, įskaitant kultūrines, politines ir ekonomines. Tai yra toks universalus apdaras, kurio tiesiog nėra už ką kritikuoti pažangiems žmonėms.…O Mila toliau jaudinasi. Juk greitai jos darželyje naujametinė šventė. Mama, kai paskutinį atsiliepė ligoninėje, pažadėjo tam laikui pasveikti nupirkti dukrelei pačią gražiausią suknelę. Kad ji eitų į šventę kaip tikra princesė.

Laikas bėgo, o mažylė toliau skambino mamai. Net ėmė truputį pykti, kad ji vis dar neatsiliepia. „Štai grįš mama, aš ją tikrai išbarsiu,- sako Mila. – Dukra jai skambina skambina, o ji niekaip neatsiliepia. Tėti, reikia mamytei naują telefoną padovanoti ir nusiųsti jai į dangų“.

Tėvui vėl sunku neparodyti, kaip jam skaudu. Ir jis pažada nupirkti mamai naują telefoną. Jis žino, kad praeis kažkiek laiko ir jo dukra viską sužinos ir supras. Bet dabar neverta jos traumuoti. Vadinasi, per išeigines jie eis naujo telefono mamai…

Šiuo porcijiniu mėsos patiekalu aš vaišinau savo svečius per paskutines išeigines. Gražus patiekimas tapo įmanomas dėka neįprasto ir pigaus ingrediento. Skonis puikus! Receptas: Šiuo atveju faršo paruošimui aš naudosiu vištų šlauneles. Faršas iš jų gaunasi…
Italų liukso klasės prekinis ženklas Gucci pristatė savo garderobo vyrams variantą, kuris pilnai atitinka visas mados tendencijas, įskaitant kultūrines, politines ir ekonomines. Tai yra toks universalus apdaras, kurio tiesiog nėra už ką kritikuoti pažangiems žmonėms.…799  
Back to Top ↑