Berniukas gimė be rankų ir kojų, bet praėjus 5 metams visgi žengė pirmuosius savo žingsnius
5-metis berniukas, vardu Kamdenas, gimė be rankų ir kojų.

Nepaisant to, Kamdenas niekada nebijojo sunkumų ir pasiekė neįmanoma.

Kai Kamdeno mama Vidon laukėsi 18 savaičių, jai atliko ultragarso tyrimą, kuris pakeitė jos gyvenimą visam laikui. Jis parodė, kad vaisius neturi galūnių.

„Kai aš sužinojau, kad jis neturės nei rankų, nei kojų, aš galvojau, kad jis bus kaip daržovė…Aš nežinojau ko tikėtis.“

Tačiau greitai Kamdenas pasirodė toks stiprus ir drąsus berniukas, kad vargu ar kas galėjo įsivaizduoti. Ir kai jam buvo vos 2 mėnesiai, jo mama žinojo, kad jis ypatingas.

Sutikite, turėti namą, kuris atsieitų 9000 eurų, svajoja kiekvienas, tuo labiau jei jis atrodys būtent taip, kaip norisi jums. Stivas Arinas iš Tailando įgyvendino savo svajonę ir pasistatė tokį namą savo rankomis, išleidęs 9000 eurų.…
Daugelis myli kates už grožį, juk šiais nuostabiais tvariniais neįmanoma nesižavėti. O yra tokių kačių, kurios tiesiog pakeri savo grožiu, ir jų išoriniu grožiu galima mėgautis be galo. Ir šiandien mes jums surinkome būtent tokias…„Kai jam buvo apie 2 mėnesiai, jis gulėjo su manimi ant lovos…Aš akies kraštu pamačiau, kad jis žaidžia su žaisliukais savo rankyčių užuomazgomis. Aš apsiverkiau, aš džiaugiausi matydama, kad jis sugebės gyventi pilnavertį gyvenimą, nepaisant jo būklės,“- sako Vidon.

Nuo tos dienos Kamdenas nenustojo stebinti savo tėvų. Dabar, po 4 metų, jis galiausiai žengė pirmuosius savo žingsnius.

Kamdeno tėvas stovėjo priešais berniuką ir drąsino jį žodžiais, ir Kamdenas pirmąkart savarankiškai pasiekė tėtę.

„Aš einu pas tave, aš galiu vaikščioti!“- laimingas šaukė Kamdenas, eidamas pas tėvą.

Kai jis pasiekė savo tėvą, visa šeima džiūgavo ir plojo. Pirmieji savarankiški Kamdeno žingsniai įrodė, kad jis galės pasiekti viską, ko panorės, nepaisant to, kad jis skiriasi nuo kitų.

„Mes visi apsiverkėme, mes taip didžiavomės savo sūnumi“,- sako Vidon.

Jausmingas pirmųjų Kamdeno žingsnių momentas buvo įamžintas vaizdo įraše, kurį paskui šeima publikavo Facebooke. Įrašą peržiūrėjo tūkstančiai žmonių, kurie beprotiškai džiaugėsi Kamdeno sėkme.

Pasidalinkite šia istorija su savo draugais, kad pasveikintume mažąjį Kamdeną su jo pasiekimu!

Sutikite, turėti namą, kuris atsieitų 9000 eurų, svajoja kiekvienas, tuo labiau jei jis atrodys būtent taip, kaip norisi jums. Stivas Arinas iš Tailando įgyvendino savo svajonę ir pasistatė tokį namą savo rankomis, išleidęs 9000 eurų.…
Daugelis myli kates už grožį, juk šiais nuostabiais tvariniais neįmanoma nesižavėti. O yra tokių kačių, kurios tiesiog pakeri savo grožiu, ir jų išoriniu grožiu galima mėgautis be galo. Ir šiandien mes jums surinkome būtent tokias…1,815  
Back to Top ↑