Berniukų mamos pačios laimingiausios – štai 10 priežasčių kodėl
Jūs tapsite jam pirma ir paskutine meile
Kažkas ateis ir išeis iš jo gyvenimo, bet jūs liksite jo širdyje visada. Sūnų prisirišimas prie motinų – labai stiprus.
Mažiau reikia pergyventi, kur nuvesti vaiką į tualetą
Juk berniukams čia žymiai paprasčiau, nei mergaitėms. Galima pasislėpti už krūmokšnių ir nepergyventi dėl patogumų nebuvimo.
Neteks nervintis dėl garderobo
Galima pamiršti ilgus vaikščiojimus po parduotuves ieškant kaspinėlių, pėdkelnių, sijonėlių ir pan. Su berniukais paprasčiau – marškinėliai, kelnės, avalynė – ir gražus!
Jums tikrai neteks nuobodžiauti
Argi galima nuobodžiauti su nenuorama berniūkščiu? Sūnų mamos aktyvios ir energingos, todėl visada yra geros fizinės formos.
Atsiras daugiau laiko poilsiui
Dažniausiai berniukai labiau nepriklausomi ir savarankiški, nei mergaitės, todėl jūs turėsite laiko prisėsti su knyga ant sofos arba peržiūrėti mėgstamus filmus.
Net pats vyriškiausias sūnus su mama visada švelnus
Jūs giliai klystate, jei manote, kad tik mergaitės sugeba reikšti jausmus. Berniukai kartais skiria savo mamoms dėmesį dažniau ir stengiasi kad joms būtų malonu.
Sūnus – pats geriausias fitneso treneris
Berniukai aktyvūs, ir jums teks tapti tokia pat, kad sužiūrėtumėte jį. Bet tai bus tik į naudą jūsų savijautai ir figūrai.
Jūsų sūnus ieškos žmonos, kuri panaši į jus
Ir tai rimtas stimulas nuolat tobulėti!
Berniukai rečiau įsižeidžia
Mergaitėms būdinga dažnai verkti ir ilgai būti įsižeidusioms, ko nepasakysi apie berniukus.  Jie nemoka ilgai pūstis. Tuo labiau, ant artimiausio žmogaus pasaulyje.
Jūs savo sūnui – numeris vienas!
Ir jūsų žodis jam – įstatymas. Bent jau esant teisingam auklėjimui.

Seksualiausia motociklininke Olga užsimušė bandydama pasidaryti selfie į „Instagram“

Istorija, kurią jums papasakosiu, nutiko prieš kelis metus. Įprastą nerūpestingą dieną aš ėjau namo iš universiteto ir išgirdau keistus garsus krūmuose. Po kelių akimirkų aš supratau, kad tai buvo telefono skambutis ir radau išmanųjį –…

Seksualiausia motociklininke Olga užsimušė bandydama pasidaryti selfie į „Instagram“

Istorija, kurią jums papasakosiu, nutiko prieš kelis metus. Įprastą nerūpestingą dieną aš ėjau namo iš universiteto ir išgirdau keistus garsus krūmuose. Po kelių akimirkų aš supratau, kad tai buvo telefono skambutis ir radau išmanųjį –…5,481  
Back to Top ↑