Britas atėjo į draugo vestuves ir pamatė, kad nuotaka – jo mergina
40-metis Polas Šoproni, gyvenantis Velse, užkibo ant draugo ir savo merginos Ališos Pilavos kabliuko. Esmė tame, kad Polas kelis metus iš eilės įkalbinėja ją tapti jo žmona. Bet Ališa pastoviai atsisako.
Bet laikas bėga – viskas keičiasi. Taigi, kartą Polą pakvietė į draugų vestuves kaip pabrolį. Jis, aišku, nuvyko, bet staiga su balta iškilminga suknele pamatė visai ne draugo nuotaką, o…Ališą.
O ji staiga ėmė dainuoti grupės Motown dainą „Tai turiu būti aš“. Po to Ališa priklaupė prieš jį ant vieno kelio ir pasipiršo.
Šoproni iš netikėtumo taip pasimetė, kad ištarė „Ne“ ir išbėgo iš salės. Bet paskui viską suprato, grįžo, pabučiavo Ališą ir sutiko.
Įdomu, kad Ališa Pilava tekėjo dukart. Dabar ji mokosi, įsisavina personalo valdymo specialisto profesiją. Be to, turi du padangų montavimo servisus.

Nuo pirmosios mūsų bendro gyvenimo dienos su vyru mes svajojome apie dukterį. Jis visada sakė, kad nori mano mažos kopijos. Bet likimas mums padovanojo du berniukus. Visa širdimi mylėjome juos, tačiau apie dukrytę pamiršti niekaip…
Mano draugė gerai uždirba pragyvenimui. Ji nuolat važiuoja ilsėtis, vairuoja puikią mašiną, gyvena prabangiame name, kuriame remontą atliko dizaineriai. Visgi asmeninis gyvenimas susiklostė nekaip. Dvi santuokos ir dvi ištuokos. Niekas iš jos vyrų nesugebėjo jai…Nuo pirmosios mūsų bendro gyvenimo dienos su vyru mes svajojome apie dukterį. Jis visada sakė, kad nori mano mažos kopijos. Bet likimas mums padovanojo du berniukus. Visa širdimi mylėjome juos, tačiau apie dukrytę pamiršti niekaip…
Mano draugė gerai uždirba pragyvenimui. Ji nuolat važiuoja ilsėtis, vairuoja puikią mašiną, gyvena prabangiame name, kuriame remontą atliko dizaineriai. Visgi asmeninis gyvenimas susiklostė nekaip. Dvi santuokos ir dvi ištuokos. Niekas iš jos vyrų nesugebėjo jai…4,386  
Back to Top ↑