Brolis sugalvojo istoriją, kad paimtų mūsų motinos pinigus
Mes su vyru ilgai galvojome, ką gi padovanoti mano mamai 50-mečio proga. Ji augino mane su broliu ir dažnai sau nieko neleisdavo. Sunkūs buvo laikai, bet mes susitvarkėme, o dabar aš norėjau nors kažkaip jai atsidėkoti. Galiausiai mes sugalvojome, kuo ją pradžiuginti. Mes nusprendėme duoti jai pinigų poilsiui. Vietą turėjo išsirinkti ji pati.
Brolis irgi atėjo su savo žmona ir atnešė jai kažkokį virtuvės rakandą, kurį jiems padovanojo dar per vestuves. Bendrai šventė nusisekė. Mama negalėjo atsidžiaugti, juk ji taip senai nesiilsėjo prie jūros. Ji šokinėjo kaip vaikas, o akys tiesiog žėrėjo.
Rytą ji man skambina su ašaromis ir negali ištarti nė žodžio. Širdis iškart į kulnus nusirito. Šiek tiek nurimusi ji papasakojo, kad brolis su mašina partrenkė vyriškį, ir jis dabar ligoninėje. Tas vyras prašo iš jo 2000 eurų, kad nepateiktų pareiškimo policijai. Būtent tiek mes davėme mamai dovanų, o motina savo ruožtu perdavė juos broliui, kad šis nesėstų.
Aš skambinu broliui ir girdžiu tą pačią istoriją žodis žodin. Bet laimė, jam nieko nenutiko ir jis sveikas. Aš peržiūrėjau visą internetą ieškodama naujienos apie tai, kaip vaikinas kelyje partrenkė vyrą , bet nieko nebuvo. O po savaitės aš atsitiktinai nugirdau brolio žmonos pokalbį su drauge.
Toji gyrėsi, kad neseniai vyras jai padovanojo naują aifoną, ir greitai jie vyks į Egiptą. Iš pykčio aš čiupau jos naujutėlį aifoną ir tvojau į sieną. Jis subyrėjo į šipulius. Toji tiesiog žiūrėjo į mane, atvėrusi burną.
Dabar jie kas mėnesį moka savo skolą mamai, kad ji galiausiai galėtų kažką leisti sau. Bet mamai apie šią apgaulę mes nepasakojome. Ji tiesiog galvoja, kad jos sūnus rūpestingas.
Aš niekada nebūčiau pagalvojusi, kad mano tikras brolis puls taip žemai.

Gyvūnai geresni už žmones. Jie moko mus užuojautos, meilės ir gerumo. Šis labradorų veislės šuo ėmėsi auginti ančiukus. Geras šunelis labai myli savo mažylius. Fredui 11 metų, jis gyvena Jungtinėje Karalystėje. Šis unikalus šunelis išgarsėjo…
Norvegijoje gyvena šeima, pas kurią kas rytą ateina neįprastas svečias. Gražuolis elnias ateina prie namo lango ir kantriai laukia, kol žmonės pabus. Toks laukinio gyvūno prieraišumas atsirado ne veltui. Kartą šeima išgelbėjo jam gyvybę. Elnio…Gyvūnai geresni už žmones. Jie moko mus užuojautos, meilės ir gerumo. Šis labradorų veislės šuo ėmėsi auginti ančiukus. Geras šunelis labai myli savo mažylius. Fredui 11 metų, jis gyvena Jungtinėje Karalystėje. Šis unikalus šunelis išgarsėjo…
Norvegijoje gyvena šeima, pas kurią kas rytą ateina neįprastas svečias. Gražuolis elnias ateina prie namo lango ir kantriai laukia, kol žmonės pabus. Toks laukinio gyvūno prieraišumas atsirado ne veltui. Kartą šeima išgelbėjo jam gyvybę. Elnio…1,285  
Back to Top ↑