Būkite atsargūs: gruodžio mėnesį šie keturi Zodiako ženklai gali susidurti su dideliais sunkumais
Gruodžio mėnesį numatomi net trys astrologiniai įvykiai, kurie tam tikrų Zodiako ženklų atstovams gali atnešti nesėkmę. Jei šiame sąraše rasite savo Zodiako ženklą, laikykitės astrologų rekomendacijų, ir tai jums padės išvengti didelių nelaimių.

Ožiaragis

Pirmoje mėnesio pusėje Ožiaragiams gali tekti susidurti su nesėkmių virtine. Vis dėlto, Gruodžio 13–19 dienomis Jupiterio ir Saturno sąveika lems kur kas palankesnį laikotarpį: šiomis dienomis galėsite išspręsti nuo pat metų pradžios persekiojusias problemas.

Sužinokime, kieno metais gimusiems žmonėms labiausiais pasiseks 2021 m.! Beždžionė 2021 m. Beždžionės atras ramybę. Karjeros augimo ir finansų pagausėjimo nenumatoma, tačiau nenusiminkite. Jaučio metai suteiks jums viską, ko reikia. Šis laikas puikiai tinka romantiškiems susitikimams, vestuvėms…
Metų pabaiga daugeliui Zodiako ženklų žada netikėtumų, tačiau didelių pokyčių sulauks tik keturi Zodiako pasaulio atstovai. Ožiaragis Pokyčiai žada būti neutralūs. Nesikabinkite į sena. O jei taip darysite, tai užkirsite kelią būsimiems pokyčiams ir viskas…Vis dėlto, tam prireiks šiokių tokių pastangų: astrologai teigia, kad labiausiai stengtis turės tie ženklo atstovai, kurie gimė sausio 13-20 dienomis. Ožiaragiams rekomenduojama atsiverti naujovėms ir būti nusiteikusiems, kad su kai kuo gali tekti atsisveikinti.

Vandenis

vandenis

Astrologai teigia, kad gruodžio mėnesį nesėkmės lydės ne visus Vandenio ženklo atstovus – kai kuriuos po šiuo ženklu gimusius žmones nustebins netikėta pergalė. Šiuo laikotarpiu rekomenduojama neatidėlioti skubių darbų, ir pasistengti, kad būtų išnaudojama kiekviena akimirka.

9 priežastys bendrauti su Vandeniais. Jie tikrai unikalūs žmonės!

Astrologai pataria būti itin atsargiems, nes gruodžio mėnesį galite susikurti nepalankią reputaciją. Taip pat vertėtų būti atidesniems atliekant įvairius darbus – dėl neapdairumo galite padaryti didelių klaidų.

Šaulys

Saulės užtemimas turės neigiamą poveikį Šaulio kasdienybei. Nuo gruodžio 14 dienos prasidės netekčių laikotarpis: gali tekti atsisveikinti su darbu ar santaupomis. Taip pat šiuo laikotarpiu gali tekti atsirinkti, kas yra tikrieji jūsų draugai: gruodžio mėnesį Šauliai susidurs su nesąžininga kitų asmenų veikla. Mėnesio viduryje rekomenduojama užbaigti senus darbus ir nesiimti naujos veiklos, nes tai paprasčiausiai gali baigtis didelėmis nesėkmėmis.

Avinas

Marso ir Plutono sąveika lems Avino ženklo atstovų nesėkmes. Gruodžio mėnesį rekomenduojama atsisakyti nebūtinų daiktų ar pradėti namų renovaciją: viskas, ką jūs sunaikinsite, galės priartinti asmeninę sėkmę.

Astrologai rekomenduoja saugotis sprogstamųjų medžiagų, nes šiuo laikotarpiu Avino ženklo atstovams jos kels ypatingai didelį pavojų.

Sužinokime, kieno metais gimusiems žmonėms labiausiais pasiseks 2021 m.! Beždžionė 2021 m. Beždžionės atras ramybę. Karjeros augimo ir finansų pagausėjimo nenumatoma, tačiau nenusiminkite. Jaučio metai suteiks jums viską, ko reikia. Šis laikas puikiai tinka romantiškiems susitikimams, vestuvėms…
Metų pabaiga daugeliui Zodiako ženklų žada netikėtumų, tačiau didelių pokyčių sulauks tik keturi Zodiako pasaulio atstovai. Ožiaragis Pokyčiai žada būti neutralūs. Nesikabinkite į sena. O jei taip darysite, tai užkirsite kelią būsimiems pokyčiams ir viskas…1,820  
Back to Top ↑