„Būsi mano žmona? O tu, mažyle, būsi mano dukryte?‘ – jis pasielgė kaip tikras vyras
Vienišos mamos patvirtins, kad labai sudėtinga kurti naujus santykius, kai vaiko priežiūra gula ant jos vienos pečių.
Kasandra sugebėjo per socialinius tinklus susipažinti su impozantiškus vyriškiu – Grantu. Jie ėmė susitikinėti ir viskas tapo gana rimta. 9 mėnesius vyras praleido su ja ir jos dukrele. Per tą laiką jis suprato, kad nebepaleis Kasandros!
Jis sugalvojo surengti jai staigmeną ir pakvietė į restoraną, iš anksto įspėjęs, kad reikia pasipuošti. Taip, tai buvo piršlybos su žiedu! Ir ne tik!
Vyras iš anksto pasamdė fotografą, kuris turėjo nufotografuoti šį jaudinantį įvykį, kad tai lydėtų juos visą tolimesnį gyvenimą. Kasandrai prašymas pasipuošti nepasirodė keistas, juk Grantas visada jas kviesdavo į gražias vietas.
Jie pavalgė restorane, po to jis nuvežė jas į kažkokį draustinį. Čia vaikinas atsiklaupia ant vieno kelio ir klausia:
 — Kasandra, ar tu pasiruošusi tapti mano žmona? O Jūs, panele Gražuole, pasiruošusi tam, kad aš tapčiau Jūsų tėčiu?
Mergina ėmė raudoti nuo tokio grožio! Mažylė puolė jam ant kaklo, apkabinusi ėmė sakyti, kad ji pasiruošusi! Fotografas spėjo nufotografuoti visus šiuos jaudinančius momentus.
Vėliau Kasandra pasakojo, kad buvo devintame danguje iš laimės, kai mylimasis uždavė tokį klausimą jos dukrelei. Juk moteriai svarbu, kad jos naujas vyras priimtų jos vaiką, kaip savo.
Mažylė labai džiaugėsi. Ji šaukė visam pasauliui, kad dabar ji turi tėtį! Tai buvo labai jaudinantis momentas. Naujas tėtis padovanojo jai vėrinį, o ji pažadėjo, kad niekada jo nenusiims.
Šis poelgis verčia manyti, kad pasaulyje dar daug žmonių su gera širdimi, pasiruošusių padaryti laimingu visai svetimą vaiką…

Humoro jausmo nebuvimas – tai ne skiriamasis bruožas, tai vienas proto nebrandumo požymių. Per didelis blaškymasis, bandymai atkreipti į save dėmesį, per garsi kalba – taip pat ne didžiausio proto požymiai. Nepainiokite su žmonėmis, kurie…
Išeikite iš darbo, kurio nekenčiate. Arba iš darbo, kuriame jūs plušate ilgus metus ir nematote progreso ar tinkamo įvertinimo. Tai lengviau, nei jūs manote – rasti tai, kas bus jums labiau prie širdies, pradėti naują…Humoro jausmo nebuvimas – tai ne skiriamasis bruožas, tai vienas proto nebrandumo požymių. Per didelis blaškymasis, bandymai atkreipti į save dėmesį, per garsi kalba – taip pat ne didžiausio proto požymiai. Nepainiokite su žmonėmis, kurie…
Išeikite iš darbo, kurio nekenčiate. Arba iš darbo, kuriame jūs plušate ilgus metus ir nematote progreso ar tinkamo įvertinimo. Tai lengviau, nei jūs manote – rasti tai, kas bus jums labiau prie širdies, pradėti naują…5,875  
Back to Top ↑