Chirurgas įsidukrino dvi mergaites ir jau nuo 10 metų pradėjo atlikti joms plastikos procedūras. Ir štai kaip mergaitės atrodo po daugelio metų…
Maiklas Nikolas anksti realizavosi profesinėje srityje ir tapo pakankamai paklausiu plastikos chirurgu. Tačiau šeimyninis gyvenimas amerikiečiui nesusiklostė – pas jį su žmona niekaip neatsirado vaikų, todėl pora ryžosi įvaikinimui. Taip Nikolų šeimoje atsirado dvi dešimtmetės mergaitės – Šarm ir Britani.

Tarp jų ir naujųjų tėvų susiklostė puikūs santykiai. Tačiau profesinis žvilgsnis vis matė jose fizinius trūkumus. Ir jau nuo 10 metų amžiaus Šarm ir Britani pradėjo gauti pirmąsias „grožio injekcijas“.

Kai mergaitės tapo vyresnės, joms buvo atlikta pilvo ir klubų liposakcija, nosies, krūtų plastika. Kritikos, su kuria susidūrė Maiklas Nikolas, nebuvo įmanoma sustabdyti. Tačiau gydytojas įsitikinęs, kad būtent jo pastangų dėka jo dukros, kurioms dabar virš trisdešimt, atrodo puikiai. Pačios merginos sutinka su jo nuomone.

Jūs turbūt matėte vištas, kurių plunksnos buvo dalinai juodos. Bet ar jūs kada nors matėte visiškai juodas vištas? Aptikęs žemiau pateiktas fotografijas, aš pamaniau, kad tai fotošopas. Bet, pasirodo, pasaulyje egzistuoja reta juodų vištų veislė,…
1. Optimizmas – tai informacijos trūkumas. 2. Vienatvė – tai būsena, apie kurią nėra kam papasakoti. 3. Daugelis skundžiasi savo išvaizda ir niekas – smegenimis. 4. Jei žmogus tau padarė bloga – tu duok jam…Jau būdamos suaugusios, jos savanoriškai naudojasi tėvo klinikos paslaugomis.
Kasmet Šarm ir Britani atlieka odos valymą, leidžiasi botokso injekcijas, kad palaikytų idealią skruostų formą ir užkirstų kelią mažiausių veido raukšlelių atsiradimui. Maiklo Nikolo pastangos buvo ne veltui, juk merginos laimingos su savo antrosiomis pusėmis, pilnai save išlaiko ir jaučiasi visiškai harmoningomis asmenybėmis.

Daugybėje interviu jos kalbėjo apie tai, kad besąlygiškai tiki tėvo profesionalumu, nesmerkia jo už ankstyvas grožio procedūras. Ir nuoširdžiai mano, kad plastika – geriausia, kas yra gyvenime.

Jūs turbūt matėte vištas, kurių plunksnos buvo dalinai juodos. Bet ar jūs kada nors matėte visiškai juodas vištas? Aptikęs žemiau pateiktas fotografijas, aš pamaniau, kad tai fotošopas. Bet, pasirodo, pasaulyje egzistuoja reta juodų vištų veislė,…
1. Optimizmas – tai informacijos trūkumas. 2. Vienatvė – tai būsena, apie kurią nėra kam papasakoti. 3. Daugelis skundžiasi savo išvaizda ir niekas – smegenimis. 4. Jei žmogus tau padarė bloga – tu duok jam…7,878  
Back to Top ↑