Čia medžiai ir krūmai virsta katinėliais! Vienas nuostabiausių „sodų“ planetoje
Ričardas Sondersas. Būtent taip vadina žmogų, kuris kuria šiuos meno šedevrus. Ričardas – menininkas-siurrealistas. Jis paprastas britas, bet kuria nepaprastas katinėlių figūras iš tankių krūmų ir medžių. Iškart reikia pažymėti tai, kad jo meno  kūriniai yra labai populiarūs ne tik Anglijoje, bet ir už jo gimtosios šalies ribų.
Ši idėja – sukurti didžiulius katinų atvaizdus, kilo Ričardui Sondersui tuo momentu, kai jis pamatė medžių, kurie buvo realistiškai apkirpti debesų forma, nuotraukas. Būtent tada dailininkas ir suprato, kas taps jo hobiu ir darbu artimiausiais metais, o galbūt ir visą likusį gyvenimą.
Visi Ričardo darbai nepanašūs vienas į kitą, bet, kaip prisipažįsta menininkas, prototipu, mūza ir jų sukūrimo įkvėpimu iki šiol lieka jo mylimas katinas Toli. Deja, neseniai mylimas augintinis nugaišo, bet prisiminimai apie jį gyvena kiekviename naujame Ričardo kūrinyje.
Taip pat Ričardas internete veda savo tinklapį, kur džiugina ir lepina savo sekėjus naujais darbais. Kai kurie žmonės net atsisako tikėti, kad tai tiesiog paveikslėlis, ir jie įsitikinę, kad tai tikrai gyvi medžiai ir krūmai, apkirpti tokiu neįprastu būdu! Ričardui tenka įtikinėti žmones, kad yra kitaip:
„Aš tiesiog imu angliškų sodų foto ir talpinu ant jų gigantiškus krūmus, apkirptus kaip katinai“,-sako Ričardas Sondersas.
Dar kartą pažymėsime, kad visos šios foto – puikaus dailininko-siurrealisto Ričardo Sonderso darbai. Taip, tai viso labo tik foto, bet pasikabinti tokį paveikslą savo namuose atsisakytų nedaugelis, sutikite?!

Tai jums tikrai patiks!

Kartą viena moteris parsinešė į namus gyvatę ir ėmė ja rūpintis. Gyvatė jautėsi puikiai. Bet vieną dieną gyvatė atsisakė maisto ir ėmė badauti. Visos moters pastangos buvo bergždžios. Moteris nunešė gyvatę pas veterinarą. Apžiūrėjęs gyvatę,…
Laukinės gamtos fotografė Lori Volf neseniai pamatė šį simpatišką duetą Jupiteryje, Floridos valstijoje, ir padarė kelias foto, pasakoja ladBible. Iš pradžių Lori manė, kad pelėda prižiūri savo jauniklius, bet apžiūrėjusi iš arčiau suprato, kad tai…

Kartą viena moteris parsinešė į namus gyvatę ir ėmė ja rūpintis. Gyvatė jautėsi puikiai. Bet vieną dieną gyvatė atsisakė maisto ir ėmė badauti. Visos moters pastangos buvo bergždžios. Moteris nunešė gyvatę pas veterinarą. Apžiūrėjęs gyvatę,…
Laukinės gamtos fotografė Lori Volf neseniai pamatė šį simpatišką duetą Jupiteryje, Floridos valstijoje, ir padarė kelias foto, pasakoja ladBible. Iš pradžių Lori manė, kad pelėda prižiūri savo jauniklius, bet apžiūrėjusi iš arčiau suprato, kad tai…5,973  
Back to Top ↑