D. Bosas pasiūlė nepatenkintus karantino sąlygomis lietuvius uždaryti Lukiškėse ir „pavaišinti“ lazdomis
Socialiniame tinkle Facebook Daina Bosas pasipuošusi tolerancijos spalvomis, sako, kad tolerancijos jau gana

Gal LGBT bendruomenei paramą demonstruojanti Ponia Daina Bosas nutarė pakeisti savo pažiūras? Nors Daina pasipuošusi savo paskyros nuotrauką vaivorykštės spalvomis kurios simbolizuoja lygybę, toleranciją, lojalumą vienas kitam.

Po straipsniu „Vilniaus viešbutis jau pilnas sugrįžusiųjų: dalis – neblaivūs ir elgiasi agresyviai“ Daina Bosas pademonstravo savo pasaulėžiūrą ir visiškai atsisakė tolerancijos „kitokiems“.

Tai gal jau gana tos tolerancijos, viešbučių, gaiviųjų gėrimų buduliams? Normalius žmones atskirkite į viešbučius, o agresyviems pijokams, Lukiškėse keletą Deluxe double room su vaizdu į tvorą atlaisvinti? Ir dar lazdų lazdų, per kuprą.

Daina Bosas facebook

"Taip čia izoliuojama? Taip mažinamas plitimas? Kai žmonės vienas prie kito ir siuloma miegoti po du lovoje, neduodama net vandens? Gyvuliai ne žmonės!" mergina socialiniame tinkle dalijopsi vaizdo įrašu:     
SEL'as kirto iš peties! Pasisakė apie šių dienu situaciją ir Lietuvos valdžią.   Vieni Daina Bosas palaiko, o kiti negaili karčių komentarų:

“- Ponia Daina, ar ne gėda? Pati iš kur atsiradote pas Bosą pašonėje… ir gyvenate prabangiuose rūmuose? Vaidinate pasaulį gelbėjančią ponią, bet iš esmės esate išlepusi „fyfačka“ važinėjanti prabangiais automobiliais, demonstruojate prabangą žurnalams apie niekus. Ar tai nėra puota maro metu? Protingi žmonės tai vadina – tuštybėmis.”

“- Pritariu kodel mes cia gyvenantis turim juos islaikyti kol darbo turejo jiems lietuvos mereikejo o dabar parvyko ir reikalauja isskirtiniu apartamentu”

“- Ponia Daina, negi jaučiate toleranciją tik gėjams ir lezbietėms? O gal rimtai persigalvojote ir stojote į „budulių“ pusę, kurie problemas sprendžia lazdomis? Apsiraminkite ponia Daina ir ramiau į visa tai žiūrėkite. Negi jūs ir šioje situacijoje bandote pasimaivyti?”

“- Ši moteris protingesnė už visa seima

"Taip čia izoliuojama? Taip mažinamas plitimas? Kai žmonės vienas prie kito ir siuloma miegoti po du lovoje, neduodama net vandens? Gyvuliai ne žmonės!" mergina socialiniame tinkle dalijopsi vaizdo įrašu:     
SEL'as kirto iš peties! Pasisakė apie šių dienu situaciją ir Lietuvos valdžią.   22,105  
Back to Top ↑