Dvyniai gimė su skirtinga odos spalva. Kaip jie atrodo dabar, 20 metų
Mes įpratome, kad dvyniai – tai praktiškai identiški žmonės. Tačiau šiuo atveju vaikai, gimę kelių minučių skirtumu, kardinaliai skiriasi vienas nuo kito!
Viena anglų šeimų laukė dvynių, bet kai jie gimė – mama su tėčiu nepatikėjo savo akimis. Viena mergaitė buvo baltos odos spalvos, kita – juodos!
Specialistai sako, kad tokios anomalijos tikimybė ypač maža, vos 1 atvejis milijonui.  Turbūt todėl vaikystėje niekas netikėjo mergaitėmis, kad jos dvynės.
Paaugus tapo aišku, kad mergaitės skiriasi ne tik išoriškai, bet ir charakteriu. Liusi (šviesi) – kūrybingas ir uždaras žmogus, pastoviai pasinėręs savo mintyse. Marija atvirkščiai – linksma, atvira ir bendraujanti.
Greičiausiai pas Liusi toks charakteris todėl, kad vaikystėje iš jos šaipėsi bendraamžiai, vadindami „įvaikinta“. Esmė tame, kad visi kiti šeimos nariai, išskyrus tėvą – juodi.
Neseniai dvynukėm sukako jau 20 metų. Ir reikia pripažinti, kad skirtumų tarp jų tapo net daugiau! Bet seserys iki šiol labai myli viena kitą ir kartu leidžia daug laiko.
Jūs jau žinote, kad magnetinėje kortelėje-rakte nuo jūsų viešbučio kambario yra štai tokia informacija: Jūs jau žinote, kad magnetinėje kortelėje-rakte nuo jūsų viešbučio kambario yra štai tokia informacija: — Jūsų vardas; — Jūsų namų adresas;…
Amžius ir neteisinga mityba pasiima savo. Su laiku kraujagyslės susidėvi, tampa mažiau elastingos, vidinės sienelės apauga nereikalingu cholesteroliu, kraujagyslės praeinamumas žymiai sumažėja. Pablogėja visų organų ir sistemų aprūpinimas krauju. Ypatingai nuo to kenčia smegenys, žmogus…Jūs jau žinote, kad magnetinėje kortelėje-rakte nuo jūsų viešbučio kambario yra štai tokia informacija: Jūs jau žinote, kad magnetinėje kortelėje-rakte nuo jūsų viešbučio kambario yra štai tokia informacija: — Jūsų vardas; — Jūsų namų adresas;…
Amžius ir neteisinga mityba pasiima savo. Su laiku kraujagyslės susidėvi, tampa mažiau elastingos, vidinės sienelės apauga nereikalingu cholesteroliu, kraujagyslės praeinamumas žymiai sumažėja. Pablogėja visų organų ir sistemų aprūpinimas krauju. Ypatingai nuo to kenčia smegenys, žmogus…12,350  
Back to Top ↑