Gana googlinti tik apie kačiukus. Reikia daugiau paršiukų!
1.
Kaip mes nemylėtume kačiukų ir šuniukų, viskam yra ribos ir norisi kažko naujo. Bet su sena prasme – žiūrėti, šypsotis ir tirpti iš mielumo. Mes manome, žavingi paršeliai pilnai tiks! Važiuojam!
2.
Yra tokia senovinė legenda apie vienuolį, kuriam teko garbė būti žymaus lordo dvasininku. Šis buvo gyvenimo, vyno, turnyrų ir gražių damų mėgėjas, bet, kad negadintų savo reputacijos, ėmė įsiklausyti į religingo žmogaus patarimus ir imtis saiko savo įpročiuose. Pavykdavo ne visada ir dažnai lordas turėdavo atgailauti ir žadėti, kad ateityje įžadų tikrai nelaužys. Ir štai kartą jis taip prisidirbo su žaviomis kaimietukėmis, kol žmona buvo išvykusi, kad vienuolis įpyko ir griežtai atsisakė atleisti lordui nuodėmes. Tas iš pradžių įniršo, bet paskui atvėso ir sugalvojo  tobulą kerštą. Skaitykite toliau.
Šiandien praktiškai pas kiekvieną žmogų yra išmanusis telefonas su nebloga kamera. Nieko jau nenustebinsi kokybiškomis fotografijomis socialiniuose tinkluose. Būtent todėl fotografams reikia kaskart tobulėti ir sugalvoti originalius siužetus savo nuotraukoms. Į fotografijas iš šio rinkinio…
Močiučių ir senelių meilė, rūpestis ir palaikymas labai palankiai veikia anūkus. Tai liudija daugybė mokslinių tyrimų. Sumažėja depresijos lygis. Emocinis artumas tarp močiutės ir senelio bei anūkų sumažino depresijos vystymosi riziką pas vaikus. Tyrime, publikuotame…3.
Sekantį rytą lordas vėl paprašė vienuolio išpažinties ir gavo neigiamą atsakymą. Pusryčiams senoliui patiekė žąsį su obuoliais – jo mėgstamą patiekalą. Suprask, dovana nuo lordo, kuris trokšta nuodėmių atleidimo. Bet vienuolis nusprendė jį pamokyti ir buvo nepalenkiamas. Jo nuostabai sekantį rytą jis vėl gavo pusryčiams žąsį su obuoliais. Ir dar, ir dar,ir jei vienuolis norėjo suvalgyti ką nors kita, nors žiauberę duonos, tarnai mušė jį per rankas ir nedavė. Štai tavo žąsis, lordas specialiai pasirūpino, o tu toks nedėkingas. Valgyk ir nerodyk kaprizų. Po savaitės vienuolis maldavo pasigailėjimo ir čia lordas atsirevanšavo.
4.
Ko gi tu nevalgai, toks puikus patiekalas, tavo mėgstamiausias ir staiga nusibodo? Tai va, tu ir pats supratai, kad žmogui reikia įvairovės. Ir ne tik maiste, o ir visame kame, kitaip gyvenimas taps nenaudingas, o geriausias malonumas pavirs nuodais! Suprato vienuolis ir atleido nuodėmes lordui, kuris toliau gyveno linksmą gyvenimą. Istorijos moralas tame, kad įvairovė tikrai svarbi ir reikalinga visame kame, todėl nereikia internete ieškoti tik kačiukų. Paršiukai net labai tiks kaip alternatyva!
5.
6.
7.
8.
Šiandien praktiškai pas kiekvieną žmogų yra išmanusis telefonas su nebloga kamera. Nieko jau nenustebinsi kokybiškomis fotografijomis socialiniuose tinkluose. Būtent todėl fotografams reikia kaskart tobulėti ir sugalvoti originalius siužetus savo nuotraukoms. Į fotografijas iš šio rinkinio…
Močiučių ir senelių meilė, rūpestis ir palaikymas labai palankiai veikia anūkus. Tai liudija daugybė mokslinių tyrimų. Sumažėja depresijos lygis. Emocinis artumas tarp močiutės ir senelio bei anūkų sumažino depresijos vystymosi riziką pas vaikus. Tyrime, publikuotame…1,143  
Back to Top ↑