Geriausias naminės kapotos dešros receptas! Į parduotuvinę dabar net nežiūriu!
Norite pagaminti pikantišką ir aromatingą naminę dešrą be gabalėlio lašinių? Tai be galo skanu! Patikėkite, po to, kai jūs paragausite šios dešros – visam laikui atsisakysite parduotuvinės! Receptas labai paprastas ir nereikalauja ypatingų ingredientų. Palepinkite šeimą skanėstais jau šiandien.

Kai pirmą kartą gaminau šią dešrą, jaudinausi : na netikėjau, kad naminėmis sąlygomis galima pagaminti produktą, nenusileidžiantį estetine ir skonio kokybe pirktinei dešrai. Pasakysiu jums, kad nė karto nenusivyliau šiuo receptu! Visada išeina aukščiausios rūšies užkandis.

Negalintiems išvykti atostogų į užsienį arba nenorintiems grūstis pajūryje, Vilnius nuo šiandien siūlo alternatyvą – dirbtinį, visiems atvirą paplūdimį „Open Beach“ pačiame miesto centre, Lukiškių aikštėje. Vilniečiai ir miesto svečiai čia galės ne tik atsipūsti…
Globalaus fotošopo amžiuje mažai kas tiki natūraliu grožiu. Tailande pasirodė mergaitės foto, kurios lėlišku grožiu naudotojai suabejojo, nusprendę,kad tai apgaulė. Tačiau po bendrų nuotraukų su mama visi patikėjo, iš kur tokia mažylė. Iš pradžių internete…INGREDIENTAI:
1,5 kg jautienos
2 kg išdarinėtų vištienos blauzdelių be kaulų
75 g druskos
350 ml buljono
1 v.š. medaus
2 v.š. paprikos
1 v.š.stambiai maltų juodųjų pipirų
0,5 v.š. muskato riešuto
1 v.š. džiovinto česnako
1 v.š. džiovintų krapų
1 v.š. džiovinto baziliko
juodųjų pipirų žirneliai buljonui
dešros apvalkalas (pvz. poliamido, storis 60 mm)

GAMINIMAS:
1. Nuimk vištienos odelę, kaulų, kaip sakėme, irgi neturi būti. Iš kauliukų paruošk buljoną, pridedant pipirų žirnelių ir druskos. Nukošk jį ir įstatyk į šaldytuvą.

2. Paimk pusę jautienos mėsos, ir riebesnę jos dalį kartu su vištienos odelėmis sumalk mėsmale, smulkiu malimu. Likusią jautieną ir vištieną supjaustyk kubeliais, maždaug po 2 cm.

 

3. Faršą sumaišyk su kapota mėsa, įdėk medų, sumaišyk. Sausame inde sumaišyk druską, prieskonius, sudėk mišinį į faršą. Gerai jį išmaišyk, po truputį pildamas šaltą buljoną.

4. Dešros apvalkalą stadžiai prikimšk faršu, stebėk, kad į vidų nepakliųtų oro. Jei oro visgi pakliuvo, tą vietą pradurk plona adata. Surišk galus. Apvalkalas turi būti kokybiškas, nuo to priklauso viso gaminimo sėkmė.

5. Paruoštas dešras pakabink vertikaliai1-2 valandoms kambario temperatūroje.

6. Virk dešrą 1,5 – 2 valandas 80-85 laipsnių temperatūroje.

7. Paruoštą patiekalą greit atvėsink po šaltu dušu ir pakabink 12-ai valandų vėsioje patalpoje. Po to dešrą suvyniok į popierių ir įdėk į šaldytuvą. Gero apetito!

Negalintiems išvykti atostogų į užsienį arba nenorintiems grūstis pajūryje, Vilnius nuo šiandien siūlo alternatyvą – dirbtinį, visiems atvirą paplūdimį „Open Beach“ pačiame miesto centre, Lukiškių aikštėje. Vilniečiai ir miesto svečiai čia galės ne tik atsipūsti…
Globalaus fotošopo amžiuje mažai kas tiki natūraliu grožiu. Tailande pasirodė mergaitės foto, kurios lėlišku grožiu naudotojai suabejojo, nusprendę,kad tai apgaulė. Tačiau po bendrų nuotraukų su mama visi patikėjo, iš kur tokia mažylė. Iš pradžių internete…5,682  
Back to Top ↑