Greičiau nusiskuskit! Mokslinių tyrimų duomenimis, vyrų barzdose daugiau mikrobų nei šunų kailyje
Barzdoti vyrai – didesnio mikrobų kiekio nešiotojai nei šunys. Tokios išvados priėjo šveicarų mokslininkai po lyginamojo  vyrų veidų augmenijos ir šunų kailio tyrimo. Pasirodo, barzdos knibžda bakterijomis ir yra židiniai, kuriuose gali vystytis įvairios infekcijos.
Skaitykite toliau, kas dar gyvena vyrų barzdose ir kuo gresia gausi veido augmenija savo savininkui.
Vyrų barzdose gyvena daugiau mikrobų, nei šunų kailyje: tai rodo nauji tyrimai. Šveicarų mokslininkai išmatavo bakterijų lygį 18 vyrų veiduose su tankia augmenija ir 30 šunų kailyje. Jie pastebėjo, kad bakterinė apkrova pavyzdžiuose , paimtuose nuo barzdų, žymiai didesnė, nei šunų kailyje.
Mokslinio tyrimo atlikimo tikslas buvo nustatyti susirgimų riziką, kurie būtų perduodami nuo šunų žmonėms, jei jie naudotų tą patį magnetinio rezonanso aparatą.
Pasirodė, kad visi vyrai nuo 18 iki 76 metų turi didelę mikrobų riziką, o 7 turi bakterijų, pavojingų žmogaus sveikatai. Tik pas 23 šunis buvo stebimas mikrobų lygio padidėjimas, o pas likusius gyvūnus viskas buvo normoje.
Remiantis šiais rezultatais galima tvirtinti , kad šunys švaresni nei barzdoti vyrai. Nepaisant to, anksčiau atliktas tyrimas parodė, kad vaikinai su barzdomis – patys geriausi boyfriendai. Ką gi, merginoms teks rinktis meilę ir rūpestį, ar švarą.
Susipažinkite, tai katė Musia. Ji turi 8 vaikus, ir visi jie įvaikinti. Musia priėmė auginti ežiukus kai žuvo jų tikroji mama ežienė. Ežiukai buvo dar visai mažyčiai ir negalėjo savarankiškai ėsti. Musia iškart priėmė ežiukus…
Visus pokyčius moterys atlieka, kad pritrauktų vyrų dėmesį. Tai visiems žinoma. Bet štai toli gražu ne visos šukuosenos, kurias daro damos, patinka stipriajai žmonijos pusei. Todėl prieš darant naują kirpimą reikia pasidomėti, kokių šukuosenų jie…Tai jums tikrai patiks!Susipažinkite, tai katė Musia. Ji turi 8 vaikus, ir visi jie įvaikinti. Musia priėmė auginti ežiukus kai žuvo jų tikroji mama ežienė. Ežiukai buvo dar visai mažyčiai ir negalėjo savarankiškai ėsti. Musia iškart priėmė ežiukus…
Visus pokyčius moterys atlieka, kad pritrauktų vyrų dėmesį. Tai visiems žinoma. Bet štai toli gražu ne visos šukuosenos, kurias daro damos, patinka stipriajai žmonijos pusei. Todėl prieš darant naują kirpimą reikia pasidomėti, kokių šukuosenų jie…1,613  
Back to Top ↑