Greiti ir gardūs pusryčiai. Purūs blynai su kefyru ir obuoliais
Ingredientai:
– kiaušiniai – 2 vnt
– cukrus – 1/3 stiklinės
– kefyras – 1 stiklinė
– miltai – 1 stiklinė
– obuoliai – 2 maži arba 1 didelis
– kepimo milteliai arba gesinta soda – 1 arbatinis šaukštelis
– druska pagal skonį
– aliejus kepimui

Iš tokio ingredientų kiekio išeis apie 30 blynų.

Ruošiame tešlą blynams su kefyru ir obuoliais.

– Kiaušinius ir cukrų suplakame į standžias putas, pageidautina mikseriu. Tada blynai gerai „pakils“ kepant.

Keli patarimai tam, kad putos gautųsi purios:

– Kiaušiniai turi būti atšaldyti;
– Indai ir šluotelės turi būti švarūs ir sausi;
– Reikia plakti dideliu greičiu ne trumpiau minutės.

Dedame kefyrą, žiupsnį druskos, kepimo miltelius ar gesintą sodą. Sodą gesinti būtina, kad gatavi blynai neturėtų nemalonaus sodos kvapo.

Gesinti sodą galima keliais būdais:

– Įlašinti lašą acto;
– Išspausti ant sodos citrinos, pakanka poros lašų;
– Įdėti į sodą kelias granules citrinos rūgšties ir truputį vandens.

Beriame miltus. Kad blynai būtų puresni, reikia išsijoti miltus, kad prisotintume juos deguonies.

Kokie šaunuoliai! Sutuoktiniai Šantalė ir Grantas susipažino, kai svėrė 130 ir 172 kg. Jie nebuvo patenkinti savo išvaizda, bet toliau valgė greitąjį maistą ir gėrė gazuotus gėrimus. Kai pora įteisino savo santykius, jų išorė buvo…
Kai aš pastojau, per pirmą ultragarso tyrimą mums pasakė, kad bus dvynukai. Mes su vyru buvome truputį sukrėsti šios naujienos. Tai taip sunku. Vyresniajai 10 metų, o mes labai norėjome berniuko, bet gavosi du. Bet…Kruopščiai maišome tešlą, galima mikseriu. Pagal tirštumą turi būti panaši į tirštą grietinę.

Išimame obuolio šerdelę. Galima nulupti odelę. Susmulkiname ir dedame į tešlą. Geriau pjaustyti kubeliais, o ne tarkuoti, tada nebus nereikalingų sulčių. Permaišome.

Keptuvę kepimui būtina gerai įkaitinti ant didelės ugnies. Paskui sumažinti ugnį, pilti aliejaus, maždaug 3 valgomuosius šaukštus. Tešlą pilame valgomuoju šaukštu, maždaug 6 blynai keptuvei, palikdami tarp jų maždaug 1 cm tarpą, kadangi blynai padidės kepant.

Puriausi blyneliai gaunasi ketaus keptuvėje.

Apkepame blynus po porą minučių iš abiejų pusių ant vidutinės ugnies kol pagels. Dedame į lėkštę. Į keptuvę vėl pilame truputį aliejaus.

Gatavus blynelius galima patiekti be nieko, jie ir taip labai skanūs ir sultingi.

Galima pabarstyti cukraus pudra, patiekti su grietine, medumi, uogiene ar džemu. Obuoliniai blynai žymiai skanesni jau ataušę.

Kokie šaunuoliai! Sutuoktiniai Šantalė ir Grantas susipažino, kai svėrė 130 ir 172 kg. Jie nebuvo patenkinti savo išvaizda, bet toliau valgė greitąjį maistą ir gėrė gazuotus gėrimus. Kai pora įteisino savo santykius, jų išorė buvo…
Kai aš pastojau, per pirmą ultragarso tyrimą mums pasakė, kad bus dvynukai. Mes su vyru buvome truputį sukrėsti šios naujienos. Tai taip sunku. Vyresniajai 10 metų, o mes labai norėjome berniuko, bet gavosi du. Bet…1,165  
Back to Top ↑