Gudrus studentas pasistatė namą, kad nereiktų mokėti už bendrabutį. Aš apstulbau, kai pamačiau, kas ten viduj!
Studentai – labai ypatinga liaudis. Jie sugeba paromis nemiegoti, „eksternu“ ruoštis egzaminams, o paskui tiek pat parų iš eilės miegoti. Maitinasi jie, kaip jau yra žinoma, pagrinde oru, bet tuo pačiu yra budrūs, linksmi ir laimingi. Bet ypatingai studentai garsėja savo sugebėjimais rasti išeitį iš bet kokios situacijos.
JAV dauguma baigia universitetus, jau įklimpę į solidžias skolas, 25-erių Džoelis Verberis nusprendė, kad nenori tempti kreditų naštos. Šis Teksaso universiteto studentas surado labai neįprastą išeitį iš situacijos…
Vaikinas nusprendė savarankiškai pasistatyti nedidelį namą, kuriame jis galėtų komfortiškai gyventi studijų metu. Džoelis apgalvojo būsimos gyvenamosios vietos projektą ir patraukė į statybinių prekių parduotuvę.
Nedidelio studentiško būsto pastatymui su viskuo, kas būtina, išleista 20 tūkstančių dolerių. Dideli pinigai, kaip 14-os kvadratinių metrų kambariukui, pasakysite jūs. Bet už nuomojamą būstą bendrabutyje Džoeliui būtų reikėję pakloti kur kas daugiau.
„Aš truputį sutaupiau. Tai, ko aš pritrūkau, dovanojo man giminaičiai, draugai ir kaimynai,- prisipažino Verberis telekanalui „ABC“. – aš padariau projektą, o tada pasisamdžiau statybininką, elektriką, kurie nepagailėjo laiko pagalbai“.
Vaikinas prisipažįsta:“Aš žinojau, kad rizikuoju, bet visas indėlis pasiteisino!“
Žinoma, mėgstantiems dideles erdves, toks variantas nepatiks. Tačiau mūsų herojus gyvena labai aktyvų gyvenimą, ir jam tai – optimalus variantas.
Gyvenamosios patalpos aukštis leido sukurti antrą lygmenį, kuriame padaryta patogi vieta miegui.
Šis medinis namukas, kurio plotas tik 14 kvadratinių metrų, puikiai išplanuotas. Kiekvienas centimetras panaudotas protingai. Pavyzdžiui, erdvėje po laiptais, vedančiais į antrą lygmenį, yra puiki vieta daiktų susidėjimui ir darbo stalui.
Yra ir jaukus kampelis, kur galima pasėdėti su draugais ir pailsėti.
Nors erdvė ribota, čia yra viskas, kas yra įprasto dydžio namuose. Dušas, įvesta kanalizacija ir elektra, yra dujinė viryklė ir kriauklė iš mango medžio medienos.
Ką ir besakyti, tokios virtuvės gali pavydėti bet kuri šeimininkė. Čia tilpo viskas, ko reikia, ir netgi daugiau…
Džoelis dažnai kviečiasi pas save draugus, ir nedideli namelio gabaritai netrukdo jiems čia jaustis patogiai.
Savo nedidelį būstą Džoelis patalpino ant nedidelės krovininės platformos, kurios plotas 1,67 kvadratiniai metrai. Tai leidžia jam bet kuriuo metu leistis į kelionę „Neišeinant iš namų“. Malonus bonusas!
Iš visų mažų namukų, kuriuos esu matęs, šis – geriausias. Žinoma, jis tiks toli gražu ne visiems, bet Džoelis tiesiog laimingas, kad ryžosi tokiam rizikingam projektui.
Ji mane tiesiog nuginklavo savo neapsimestu naivumu. Norėdama susitikti, niekada nesakydavo tiesiai, o sugalvodavo nekaltas gudrybes, maždaug – pasižiūrėti į jos naują bliuzelę, rankinę arba naujas fotografijas. Tokios moterys labai atpalaiduoja vyrus. Tu  jau žinai,…
Gyvūnų pasaulis labai įdomus ir įvairus. Jų didžiulė gera širdis, jie mums gali atrodyti laukiniais žvėrimis, bet iš tiesų neliečiant ir neprovokuojant jų, jie labai mieli.  Jie labai greitai prisiriša ir vertina tai, ką dėl…Ji mane tiesiog nuginklavo savo neapsimestu naivumu. Norėdama susitikti, niekada nesakydavo tiesiai, o sugalvodavo nekaltas gudrybes, maždaug – pasižiūrėti į jos naują bliuzelę, rankinę arba naujas fotografijas. Tokios moterys labai atpalaiduoja vyrus. Tu  jau žinai,…
Gyvūnų pasaulis labai įdomus ir įvairus. Jų didžiulė gera širdis, jie mums gali atrodyti laukiniais žvėrimis, bet iš tiesų neliečiant ir neprovokuojant jų, jie labai mieli.  Jie labai greitai prisiriša ir vertina tai, ką dėl…7,467  
Back to Top ↑